Vatan Bilgisayar ile cep telefonuna sahip olmanız şimdi daha kolay. Vatan Bilgisayar 2018 Fibabanka 15 Ay Taksitle faizsiz cep telefonu kampanyası ile yaptığı anlaşmaya yenilik getirdi.
2018 sene bitimine kadar Fibabanka kredisi kullanarak Vatan Bilgisayar’dan alacağınız cep telefonu kredisini 15 ay sıfır faizle kullanabilmeniz mümkün.
Üstelik bundan sonra IPhone desenleri de 15 ay taksitle Vatan Bilgisayar’da satışa sunulmuştur.
Devletin yaptığı tertip etmeler ile cep telefonunu taksitle alma vaziyeti ortadan kalkmıştı.
Kredi kartınız olsa bile cep telefonlarını taksit kullanarak alamayan vatandaşlar teknoloji mağazaları ve bankların yaptığı kampanyaları izleyerek taksitle cep telefonu ya da kapsül alma imkânlarını değerlendirmek halinde kalabiliyorlar.
Bu vaziyete el atan Vatan Bilgisayar Fibabank ile ortak yapan bulunduğu çalışmayla faizsiz cep telefonu kredisi imkânını müşterilerine sunmaktadır.
Faizsiz 3422 sms kredi kampanyası ile bundan sonra kolaylıkla taksit imkânını kullanarak cep telefonu ya da kapsül sahibi olabilirsiniz.
Vatan Bilgisayar Fibabank Faizsiz Cep Telefonu Kredisi Sebep Kullanılır?
İlk adımda yapanız lüzumlenen cep telefonunuzdan Vatan boşluk TC kimlik no yazıp 3422 ‘ye ileti sevk etmek olması gereklidir.
(Örnek: Vatan 12345678910 –> 3244) Bu işlemden ardından Fibabank doğrulusunda tarafınıza göndermiş olduğunuz smsin yanıtı gelecektir.
Eğer kredi başvurunuz pozitif sonuçla yanıtlanmış ise;
Sms neticesine göre Vatan Bilgisayar mağazasına gidebilirsiniz.
Vatan bilgisayara gittikten ardından cep telefonundan mesul alakalı dosta erişerek durumunuzu arz faktörüz gereklidir.
Daha ardından kredi müracaatı içersinde ihtiyaç duyulan işlemleri bitirmek içersinde kredi formunu doldurmanız gereklidir.
Krediniz hazırlandıktan sonra;
Beğendiğiniz telefonu seçerek bu telefona 10 ay taksitle faizsiz olarak sahip olabilirsiniz.