Ünlü Bitcoin Borsasından Dogecoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber

unlu bitcoin borsasindan dogecoin yatirimcilarina mujdeli haber geldi

Ünlü Bitcoin Borsasından Dogecoin Yatırımcılarına Müjdeli haber gelirken Elon Musk sayesinde ünlenen Dogecoin için sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Tyler ve Cameron Winklevoss yönünden kurulan kripto para borsası Gemini, Dogecoin (DOGE)’e tamamıyla odaklanmış gözüküyor. Pazar gününden itibaren Gemini programı, müşterilerin Dogecoin varlıklarını Gemini Earn hizmeti vasıtasıyla faiz getiren hesaplara taşımalarına müsaade verecek. Şirket, bir müşterinin Dogecoin bakiyesi ile senelik yüzde 2.25 getiri oranı kazanabileceğini söylüyor.

Gemini, açıklamalarına şunları eklerken Dogecoin (DOGE) sahiplerine faiz getirisi fırsatı sunduğunu söyleyerek:

Faiz, günlük olarak kazanılır ve günlük olarak birleştirilir. Müşteriler, kriptolarını istedikleri vakit kullanabilir. Ayrıca Gemini Earn’e transfer etmek yahut kullanmak için asgari bakiye yahut prosedür ücreti istenmiyor. Gemini’ın tasarruf programına Dogecoin’i ilave etme hamlesi, sekiz senelik kriptoyu yakın bir vakitte listelemelerinin sonrasında geliyor. Kriptokoin.com olarak daha evvela de bildirdiğimiz üzere geçen hafta içi Gemini, DOGE’u listelemişti.

Ünlü İsme Göre Mark Cuban’ın Dogecoin Kararı Bir Hata

CNBC’de bulunan verilere göre Gemini COO’su Noah Perlman, “Gemini olarak bizler, kripto para birimiyle alakalı en sevinç uyandırıcı şeylerden birinin… kişiyi güçlendirmesi olduğuna inanıyoruz. DOGE’un dahi bunun olağandışı bir örneği olduğuna inanıyoruz,” dedi. Bir şakaya dayalı olarak yaratılan kripto para birimi, son altı ayda yüzde 25.000’den çok artım göstererek bütün dünyanın ilgisini çekti.

Perlman, bu ifadeleri kullandı:

Bir ademoğlu DOGE’un para olduğunu mu düşünüyor? O vakit öyledir. Bireylerin coin’i edinmesine, depolamasına ve güvenilir, güvenilir bir şekilde harcamasına yardımcı olmak için buradayız.

Artık Dogecoin (DOGE) ile Uçak Bileti Satın Alınabilecek

Gemini’ın son atılımları

Gemini Earn Şubat ayında pazara sürüldüğünden bu yana, müşteriler bundan sonra hizmet vasıtasıyla sağlanan kredilerden 2 milyar dolardan çok faiz kazanıyor. ABD ve Singapur ülkesine kripto para ile ilgilenen müşteriler; Bitcoin, Ethereum, Injective, Polygon ve SushiSwap girmek üzere 32 kripto para birimi ile yüzde 7.4’e kadar APY (senelik getiri) kazanabiliyor. Şirket, yakında dolara sabitli Gemini doları için faiz getirmeyi planlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap