Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Mobil cihaz kullanıcıları tercih ettikleri gsm operatörlerinin vermiş olduğu kampanyalar sayesinde faturaya ek telefon alma yöntemleri yazımızda.

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır

Telefon teknolojisi sürekli yenilenen bir teknolojidir. Mobil cihaz kullanıcıları tercih ettikleri gsm operatörlerinin vermiş olduğu kampanyalar sayesinde faturaya ek telefon düşük fiyat skalasından yararlanıyor. Birçok gsm operatörü bulunan telefon şirketleri arasında yer alan Turkcell şirketi büyük bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Tüm yaşam alanlarında bağlantı kopma sorunu yaşamayan turkcell, faturalı hatlara mobil cihaz tanımlaması yaparak android cihaz kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Turkcell faturaya ek olarak telefon alma işleminde bir takım şartlar yer alıyor. Bu şartlar arasında; en az bir yıl turkcell abonesi olmak ve faturaları düzenli olarak ödemek gerekiyor. 

Faturaya Ek Cihaz Nasıl Alınır?

Turkcell faturaya ek telefon alma işlemleri için Turkcell abone merkezine başvurulması gerekiyor. Turkcell cep merkezlerinde görevli olan kişiler; kullanıcının fatura sorgulamasını ayrıca alabileceği cihaz sorgulamasını kurumsal web sayfası üzerinden yaklaşık beş dakikalık bir işlemle yapıyor. Turkcell kullanıcıları uzun bir süredir aynı operatörde sabit kalırsa alabileceği cihaz puanı da oldukça yüksek oluyor. Bu aşamada turkcell kullanıcıları istedikleri cihazı abone merkezinden talep edebiliyor. Turkcell aboneleri faturaya ek cihaz almak için yetkililerden her türlü detay bilgiyi öğrenebiliyor. Turkcell faturaya ek cihaz alma konusu turkcell müşteri hizmetleriyle iletişim kurularak ta yapılabiliyor. 

Turkcell Faturaya Ek Telefon alma

Turkcell Faturaya Ek Cihaz Alma

Turkcell gsm operatörü kullanıcılarına faturalarına ek ücret yansıtarak cihaz alma sistemini sunuyor. Bu sayede kredi kartı ile cep telefonu almak istemeyenler faturalarına ek ücret ödeyerek istedikleri markada cep telefonuna kavuşuyor. Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu bu hizmet kullanıcıları için daha cazip geliyor. Turkcell cep merkezlerine gidilerek puan sorgulaması ve cihaz sorgulaması yapılarak işlem tamamlanıyor. Ancak turkcell operatörü anlaşma sağladığı takdirde yapılan sözleşme imzalanarak turkcell sım hattına istenilen cihaz tanımlanıyor. Turkcell faturaya ek olarak cihaz alma işlemi bu aşamalardan sonra tamamlanmış oluyor. Turkcell’e bağlan hayata diyen tüm kullanıcılar şirketin vermiş olduğu bu hizmet sayesinde istedikleri cihazı severek kullanıyor. 

Turkcell Neden Çok Tutuluyor?

Türkiye ve dünya genelinde kapsama ağı bakımından en gelişmiş Türk operatörü olan Turkcell tüm üyelerine cazip seçenekler sunuyor. Tarifeye ek telefon markaları son trende ait en popüler ve en çok tercih edilen modellerden oluşuyor. Aynı zamanda tarifeye eklenen ücretin makul seviyelerde olması da Turkcelin ayrıcalığını ortaya koyuyor. Hatta bazı kullanıcılar iki cihaz birden dahi alabiliyor. Turkcell yalnızca cep merkezi ya da şubelerinde değil 4440532 numarasından da abonelerine çok nitelikli destekler sağlıyor. Farklı paketler ve programlar belirleyen Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanma, destek, bilgi ve içerikleri bakımından da Türkiye’nin lider operatörü olduğunu kanıtlıyor.

Ayrıca yalnızca abonelerine değil yeni abone olmak isteyenlere ve numarasını Turkcell taşıyanlara da tarifeye ek telefon almak istediklerinde avantajlı kampanyalar sunuyor. Bu kampanyaları öğrenmek isteyenlerin mutlaka turkcell bürolarına yada showroomlarına gitmelerine gerek kalmıyor. Turkcell resmi web sayfası, google play store ve app store  üzerinden turkcell uygulaması indirilerek ve 0532 nolu ücretsiz telefon numarasından da telefon kampanyaları, tarifeler, ek internet paketleri, bedavalı kampanyalar ve en yeni gelişmeleri öğrenilebiliyor. 

Turkcellde Tarifeye Ek Telefon Fiyatları Pahalımı?

Turkcellde tarifeye ek olarak alınabilen telefonları incelediğimizde fiyatların çok makul ve cazip olduğu görülüyor. Ayrıca bazı marka telefonları almak için tarife değişikliği yapmaya da gerek kalmıyor. Bu detaylar turkcelin kullanıcılarına ve abonelerine verdiği önemi gösteriyor. Turkcelin kurumsal bir marka olmasındaki en önemli etmeni ise üyelerine verdiği önem, yenilik ve gelişmeleri sürekli takip etmesi, dünyadaki gelişmeleri en uyguna fiyata Türk kullanıcılarına ulaştırıyor olması sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap