Telefon İle Kripto Para Nasıl Kazanılır?

telefon ile kripto para nasil kazanilir

Bir Akıllı Telefon İle Kripto Para Nasıl Kazanılır, Telefon ile Nasıl Kripto Para kasmanın Yolları, Telefon ile Kripto Para Madencilik Yapmanın Yolları.

Enecuum Projesi

2017 senesinde Enecuum projesi kendi çözümünü belirtti: Mobil masternodlara sahip bir blok zincir ve birkaç paralel blok zinciri desteği. İki senelik aktif geliştirme ve testten sonra, tasarı Aralık 2019’dahi anne ağı başlatmayı planlıyor.

Enecuum’un üç tür madenciliği bulunmaktadır: PoW, PoS ve PoA. PoW madenciliği şahsi bilgisayarlar için tasarlanmıştır. PoA madenciliği akil telefonda yapılabilir. PoS prosedürü bir server gerektirir.

Mayınlı blokların mükafatı madenciler arasında dağıtılır. PoW düğümleri % 10, PoS -% 30, PoAs -% 60 alır. Enecuum, protokole yerleştirilmiş PoA madencileri için iki seviyeli sevk programına sahip. Hem yönlendiren üstelik yönlendirmede ilave % 10 madencilik mükafatı alır. Mobil madencilerin asgari 25 ve azami 25000 ENQ’ya sahip olması lazım olur. En büyük 100 ağ cüzdanının sahipleri PoS madencisi olur. Enecuum’dahi yalnızca PoS madencileri prosedür komisyonları alır. Şu anda ağ ücreti bulunmuyor. İşlem ücreti, anne ağın başlatılmasından sonra 0,001 ENQ olacak.

Enecuum bir cüzdan için sarfedilen ve bir düğüm işveren iki taşınabilir aplikasyon geliştirdi.

Cüzdan, Google Play ve AppStore’dahi sahip olunan halde. Şu anda, düğüm programını yalnızca bir Android cihazdaki Enecuum internet sitesinden temin edebilirsiniz. Minimum ihtiyaçlar: Android 4.4, 1GHz prosedürcü, 1.5 GB RAM. Uygulamalar benzeri bir arayüze sahip. Bir kere bir aplikasyon ile tanıştı iseniz öteki ile kafaya çıkmak kolay olacak. Başlamak için, eşleştirilmiş bir umumi / hususi anahtar oluşturmanız yahut içe aktarmanız gerekiyor. Bundan sonra, tokenları çıkartabilir ve cüzdanınıza erişebilirsiniz. Madencilik programı art planda çalışıyor. Güvenilir olması için otomatik çalıştırma ve art plan etkinliğine müsaade vermeniz lazım olur.

Mobil Madenciliğin Karlılığı

PoA madenciliği için mükafat üç parametreye bağlıdır: Stake Edilmiş Token Sayısı, Telefonun Hesaplama Gücü ve Bağlantının Kalitesi. Ortalama bir akil telefonun hesaplama kuvveti, mikro blokları imzalamak için yeterli olacaktır. Ancak telefon, yeni bir anahtar bloğunun yayınlanmasından evvela imzalı mikro blokları göndermezse bir mükafat almayacak. PoA madenciliğinin anne kuralı her daim online olmak, yani Aktif olmaktır. Xiaomi Mi5’te on günlük madencilik için 22 ENQ aldık. İlk haftadan sonra, ROI hesaplayıcısında öngörülen Enecuum’dan azıcık daha çok 16 ENQ aldık. Düğüm birkaç saat süresince online olmasa dahi, haftalık madencilik verimi % 1.8 idi. Madenciliğin karlılığı, söz hususu tokenlerin toplam sayısına bağlıdır. Yazının yazıldığı sırada, azami 25.000 ENQ (545 $) dağıtım için yatırım getirisi % 71 (390 $) idi. Tavsiyeler için kârlılık daha yüksek: senelik% 79 oranında (430 $).

SweatCoin

SweatCoin programı yalnızca dışarıda yürüyüş yaparak telefondan kripto para kazanmanızı sağlıyor. Uygulama telefonunuzun art planında fiilen siz yürüyüş halindeyken hesabınıza kendi kendine SweatCoin yatırıyor. Böylece yalnızca formda kalmıyor bunun yanı sıra kripto para kazanıyorsunuz. Henüz her ülkede erişime açılmadı.

Stormplay

Oyuna harcadığım vakit boşa gitmesin diyenlerdenseniz oyun oynarken kripto para kazanmak muhtemel. StormPlay size küçük görevler veriyor ve bunları tamamladığınız takdirde Bitcoin, Ethereum yahut programın mahalli para birimi olan STORM kazanabiliyorsunuz.

Alien Run

Alien Run, Temple Run’ın Bitcoin kazandıran durumu. Karşınıza çıkan objelerin üzerinden atlıyor ve bunu yapar iken azıcık Bitcoin kazanıyorsunuz. Oyun kolayca bu türlü çalışıyor.

Blockchain Game

Blockchain Game oyununda tek yapmanız gereken sahip olunan bloğu son blok ile hizalamak. Her 10 blokta bir azıcık Bitcoin kazanma şansınız oluyor. Ücretsiz tecrübe edinin ve görün.

Abundance

Abundance programı kolay oyunlar oynayarak Bitcoin kazanmanızı sağlar. Her saat başı para ve varlıkla alakalı bir motivasyon mesajı alırsınız. 100 değişik motivasyon mesajını açtıktan sonra daha çok Bitcoin kazanmaya başlarsınız.

Yorum Yap

Yorum Yap