Stormx (STMX) Coin Nedir?

StormX Coin kısaltması STMX olan coin, Kripto para borsasında önemli bir yere sahiptir. StormX nedir, nasıl alınır ve hangi borsalarda listelenmektedir.

StormX Coin

Stormx (STMX) coin, kripto para piyasasını takip eden kişilerin de gündeminde yer almaktadır. StormX coin, insanları görevlerle eşleştirmek için blockchain teknolojisini kullanan, küçük işleri beş dakika veya daha kısa sürede tamamlamalarına imkan tanıyan mobil uygulamaların ödüllendirme tokeni olarak kullanılmaktadır. StormX (STMX), ERC-20 tabanlı bir yardımcı program token’ıdır. StormX üyeleri, çevrimiçi bir şey satın aldıklarında kripto para iadesi uygulamasını veya Google Chrome sayfasını kullanmaktadırlar. Yapılan açıklamalara göre bu hizmet, arka planda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Kullanıcıları mağazaya ve üyelik seviyelerine bağlı olarak kripto ödüllerinde %0,5 ile %85 arasında bir kazanç fırsatı sağlamaktadır.

StormX Üyelerinin Kazançları Nelerdir?

StormX üyeleri, uygulama içinde bir cüzdan bağladıklarında otomatik olarak mor seviyeye yükselmektedirler. Ancak asıl kazanımlar; bronz, gümüş, altın, platin ve son olarak elmas seviyelerine yükseldiklerinde başlamaktadır. Öte yandan her katman daha fazla Crypto Cash Back sağlamaktadır. Bu nedenle çevrimiçi alışveriş yapan kişiler için STMX satın almak, uygulamaya yatırmak ve ardından en sevdikleri mağazalardan birinden her alışveriş yaptıklarında daha da fazla kripto para kazanmaktadır. Platformun açıklamalarına göre, benzersiz token modeli üyelere sadece STMX token satın almaları için değil, aynı zamanda onları kullanmaları için de gerçek teşvikler sağlamaktadır.

StormX Platformu Hakkında Bilgiler

Platformun her ay yaklaşık 75.000 aylık aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Platform, kripto para ekosistemi güvenilir ve köklü olduklarını, “6 yılı aşkın süredir kripto paranın kritik kitleye ulaşmasına yardımcı olmak ve kitlesel olarak benimsenmeyi gerçekten sağlamak için çalışan gerçek bir ekibe sahip gerçek bir şirketiz.” sözleri ile dile getirmektedir. Bunların yanında StormX, başlangıçta 2017’de 10 milyar StormX Coin ile yola çıkmıştır.

2020 yazında StormX bir token değişimi yapmış ve ticker’ı STORM’dan STMX’e çevirmiştir. Bu değişimin “tanrı modunu” kaldırarak gelişmiş güvenlik sağlamak ve üyelerin STMX token’larını hisselendirmelerine izin vermek olmak üzere iki ana faydasının olduğu ifade edilmektedir. StormX, dünyanın her yerindeki markalardan indirimler almaktadır. Bu tasarrufları bir satın alma işlemi gerçekleştirdiklerinde kullanıcılara aktarmaktadır. Kullanıcılar indirimleri kripto olarak almakta ve StormX küçük bir işlem ücreti ile kullanıcılara bu hizmeti sunmaktadır.

StormX Coin Nasıl Alınır

StormX Coin Nasıl Alınır?

StormX Coin Nasıl Alınır?

StormX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para işlem platformu olan Binance aracılığıyla güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alınabilmektedir. StormX, 3 Haziran 2020 tarihinde Binance kripto para borsasında listelenmiştir. Binance kullanıcıları şu anda STMX/BNB, STMX/BTC, STMX/ETH ve STMX/USDT işlem çiftlerinde StormX coin’i kullanabilmektedir.

STMX Coin Hakkında Yapılan Yorumlar Nelerdir?

STMX coin yorumlarına bakıldığında özellikle token değişimi sonrasında hem platformun hem de STMX Coin’in popülerliğinin arttığı gözlemlenmektedir. Çünkü hisseleme, son zamanlarda oldukça popüler hale gelerek yatırımcılar için StormX platformunda hisse işlemlerinin başlamasında bir artış meydana gelmektedir. Bununla birlikte yapılan yorumlarda yatırımcıların StormX coin’de yükseliş bekledikleri görülmektedir. Yine de mevcut piyasa koşullarında yatırımcıların öncelikle temkinli davrandıkları ifade edilmektedir.

StormX ile ilgili yapılan yorumlar, güncel fiyat hareketleri ve geçmiş fiyatlarla daha net anlaşılmaktadır. CoinMarketCap verilerine göre, 17.968.491 USD işlem hacmi ile 400. sırada yer alan StormX (STMX) son 24 saat içindeki işlem hacminin de 745.434 USD olduğu belirtilmektedir. Bunlara ek olarak 9 Ocak 2018 tarihinde 0,2465 dolar ile rekor kıran STMX Coin, 13 Mart 2020 tarihinde 0,0005 dolar ile de dip seviyeyi görmüştür. Ayrıca şu anda dolaşımda 7.532.689.848 adet StormX Coin bulunmakta ve bu rakamın maksimum 9.566.788.816 StormX Coin’e ulaşması beklenmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap