Senetle Borç Para Veren Yerler İlanları Acil Kredi İmkanları

Çok sıkıştım acil para lazım diyen birçok kişi bulunuyor bu durumu fırsat bilen kişiler senetle borç para verme yöntemini kullanıyor.

senetle borç para

Senetle borç para veren bölgeler, kurumlar, firmalar ilanları. Acil nakit bulma şekilleri nedir? Vakıflar hayırseverler komünikasyon adresleri, senetle altın alıp bozdurma nelerdir? Selamlar nihayet zamanlar da banka faizlerinin yükselmesi ve fazla sayıda ferdin bankaların siyah sıralamasında olması dolayısı ile artık alternatif nakit bulma vakaları çoğaldı. Birçok güç durumda olan insan fazla sıkıştım borç nakit nereden bulabilirim sorusunu soruyor.

Bundan dolayı birçok senetle borç nakit veren bölgeler ikraz atçı, hayırsever şeklinde insanların senet karşılığı borç nakit verilir ilanları ve altın veren kuyumcuları arıyor. Acil nakit lazım diyen kişiler senetle nakit veren bölgeleri ve akça altın veren kuyumcuları arıyorsanız bu yazımıza göz atmalısınız.

Acil Para Bulma Şekilleri Nedir?

Fazla sıkıştım acele nakit lazım diyen birçok şahıs bulunuyor bu durumu fırsat bilen tefeciler, borç nakit elde eden ismi sanı belli olmayan telefon numaraları ilanları sokaklarda her köşede türediler. İzmir’de, İstanbul’da ve büyük illerimizin bir çoğunda bu biçim işlemleri duyabilirsiniz. Bizler iyi mi borç nakit bulabilirim diyenler için resmi ve yasal yolları tercih etmesini öneririz.

Senetle Borç Para Veren Yerler

Bu kişiler ya da öbür deyişle borç nakit veren tefeciler vakıf bulunduğunu iddia edenler, kurumlar, uğraş adamları, zenginler, hayırseverler, ikraz atçılar şeklinde başlıklar altında faizle nakit verir oldular. Senetle nakit veren bölgeleri bulmadan evvel kesinlikle dikkatli olmalısınız. Birçok şahıs borç nakit nereden bulabilirim sorusunu soruyor ve acele nakit lazım olduğundan dikkatsiz davranabiliyor.

Senet Karşılığı Borç Para Verilir İlanları

Acil nakit lazım senetle kredi almak isterim diyenlerin karşılaşmış olduğu borç nakit Veren Zenginler, İşadamları, Vakıflar, Kurumlar, Dernekler, Hayırseverler kimlerdir? Kıymetli okuyucularımız bu halde web de aramalar yaparak sitemize ulaştığınızı biliyoruz . Evet nakitte ihtiyacınız fazla mevcut sıkışıksınız fakat şunu bilin hiç bir vakıf, dernek, kuruluş, müessese, uğraş insanı size borç nakit vermez .

Bu dernek ve vakıflar kuruluşlar sadece ”Sizlere yardım ederler” bundan dolayı yapmış olduğunuz bu aramalar boştur doğruyu yansıtmamaktadır.  Borç nakit lazım ise ilinizde bulunan dernek ve vakıfları bir araştırın ve onlarla irtibata geçin şayet yardım yapıyorlarsa o şekilde ihtiyacınız olan şeyi giderin.

Senetle Kredi Borç Para Veren Finans Şirketleri

Kredi notu düşük olanlara ya da siyah listede olanlara borç nakit veren firmalar mevcut mı? Bankada siyah listedesiniz, al çizgi yediniz findeks kredi notunuz sıfır ya da fazla düşük asla bir halde bankalardan kredi ya da nakit alamıyorsunuz. Bu durumda senet karşılığı peşin faizle borç nakit verenler bulunuyor. Siz yinede senetle borç nakit veriyorum diyen şirketlerle kişileri araştırmadan iletişime geçmeyin.

Acil Para Veren Kredi Aracı Firmaları

Burada bu firmalar devreye giriyor İstanbul ve Ankara şeklinde kentler de finans hizmetleri sunan faktöring şirketleridir bunlar, Lakin ne kadar reel ne kadar doğrudur bilinmemektedir. Doğrusu bu kısım da  reel olarak doğru değildir. Borçla kredi ve akça parayı size yalnız bankalar vermektedir. Lütfen nakit bulacağım derken banka haricinde kredi veren şirketler tuzağa düşmeyin.

Dikkat : Bu biçim kredi verdiğini iddia eden fazla sayıda üçkağıtçı firma olmayan ismi sanı belli olmayan yer vardır. Sizin hüviyet bilgilerinizi çalabilirler, adınıza kayıtlı malı mülke el koyabilirler var ise maaşınıza kadar haciz koydurabilirler. Doğrusu kısacası siz beş kuruş nakit almadan sizi borçlandırırlar, bunlara fazla dikkat etmelisiniz. Bunun için hüviyet bilgilerinizi paylaşmanız kafi olacaktır. Lütfen fazla dikkatli olun ve elinizdeki üç beş kuruşu da saçma sapan kişilere kaptırmayın.

Borç Para Veren Vakıflar Hayırseverler

Borç nakit veren vakıflar ve hayırseverler birçok akça kredi arıyan kişilerin araştırmış olduğu bir mevzudur. Senetle kredi veriyorum diyen hayırseverler ve vakıflar acele kredi arayan kişileri yanıltabiliyor. Hayırseverler resmi dernekler vesilesiyle maddi yardımda bulunuyor sadece elden ya da resmi olmayan herhangi bir işlemi yapmıyor. Hem de vakıflar vesilesiyle nakit yardımı yapıyorlar. Elden nakit verenler ikrazatçı, senet karşılığı peşin faizli kredi verdiğini iddia eden kişilerden ne olursa olsun ırak durmalısınız.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Senetle nakit veren kuyumcular mevcut mıdır? 36 ay taksitle altın veren kuyumcular telefon numaraları, sahibinden senetle altın satanlar kimler? Nihayet 10 sene içerisinde en fazla eder kazanan yatırım kalemlerinden kabul edilen altın birçok şahıs için evlilik ya da birikim amacıyla alınıyor. Yükselen altın tutarları sebebiyle elden taksitle ya da kredi kartıyla altın meydan şahıs sayısıda artıyor. Peki 36 ay taksitle ya da senetle elden ödeyerek altın alma imkanı bulunuyor mu?

Çeyrek altın, cumhuriyet altını ve bileklik taksitle alışı hakkındaki havadis vereceğiz. Altın kültürümüzde fazla mühim bir yer oluşturmaktadır. En fazla düğün, kız isteme veya yatırım amacıyla altın katılması çoğunlukla yapılmaktadır. Sadece altının nihayet dönemde yükselen tutarları sebebiyle altın alımı bir fazlaca zorlaşmıştır.

Türkiye’de pek fazla noktada kuyumcular ve sarraflar bulunmaktadır. İstanbul’da Kapalıçarşı’da, İzmir’de Kameralında, Ankara’da kuyumcular çarşısında kuyumcuları taraf yana görebilmek mümkündür. Ülkemizin ırak illerinden buralara müsait eder ve yüksek seçenek için gelenler bulunmaktadır. Birtakım kuyumcular yalnız akça veya kredi kartı ile satış yapmaktadır. Bu kuyumcular içinde ek olarak senetle altın satışı yapanlar da bulunmaktadır.

Altın alımı için toplu bir ödeme yapabilmek hepimiz için olası değildir. Birikimi olmayan veya kredi çekemeyen kişiler senetle altın, bileklik şeklinde ziynetlerin alımını yapabilmektedir. Bilhassa düğün zamanlarında altın ihtiyacı çoğaldığında bunun için bütçe ayırmak zorlaşacaktır. Bu tip durumlarda akça bağlamadan senetle altın alabilmek kurtarıcı olmaktadır.

Altın alımı hakkındaki en fazla inceleme meydana getirilen mevzu senetle altın iyi mi alınır. Senetle altın satışı icra eden pek fazla kuyumcu bulunmaktadır. Hem vatan içerisinden hem vatan dışından kişiler kuyumcu çarşılarına altın almak için gelmektedir.

İç Anadolu ve Şark Anadolu’daki illerden İstanbul Kapalı çarşı’ya altın almak için ziyaretçiler akın ederler. İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Mardin, Konya, Bursa, Adana, Antalya, Balıkesir, Mersin, Kayseri, Eskişehir, Aydın, Gaziantep, Edirne, Tekirdağ, Yalova, Muğla, Burdur, Isparta, Samsun, Konya, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Uşak, Kütahya, Afyon şeklinde illerde de senetle altın satışı yapılmaktadır.

Düğün şeklinde altın takılacak bölgeler haricinde da birikim amacıyla altın alımı yapılmaktadır. Bu çeşit birikimler için de senetle altın satışı icra eden kuyumcular bulunmaktadır. Senetle alırken ufak komisyonlara vadeler halinde ödeme yapmak olası olmaktadır. Altın, Bileklik Çeyrek Altın, Gram Altın, Ziynet Altın, Tam Altın, Yarım Altın, Acil Para , Acil Para Taksitle Kuyumcular muhtelif iller de kuyumcular tarafınca verilmektedir. Taksitle nakit veren kuyumcular telefon ile sizlere muavin olmaktadır.

Kuyumcudan Senetle Altın Alıp Bozdurmak

Senetle altın satışı icra eden birtakım kuyumcular bulunmaktadır. Bu aşamada hem müşteri bununla birlikte satıcı için dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan birtakım hususlar bulunmaktadır. Senetle altın veren kuyumcular için bilhassa büyük çarşılardaki kuyumculara gitmek gerekmektedir. Daha evvel alım yapmış olduğunuz ve güvendiğiniz bir kuyumcuyu tercih etmek daha sıhhatli olacaktır. Tanımadığınız veya güvenli bulunmadığınız bir kuyumcudan senetle altın almak güvenilir olmayabilir. Bulunduğunuz ildeki kuyumcular çarşısından senetle altın satan bölgelere bakmak en güvenilirdir.

Senetle bileklik, cumhuriyet altını, takı seti, çeyrek altın, altın zincir şeklinde mamüllerin tümü alınabilir. Senetli altın alımı için öncelikli olarak hüviyet bilgileriniz istenmektedir. Bunun yanı dizi ikametgah alınarak ferdin kontrolleri kuyumcu tarafınca yapılır. Senetle altın almak için kuyumcu tarafınca hazırlanan senetler imzalanır. Senetlerin imzalanmasının peşinden seçilen altınlar teslim alınabilmektedir. Vadesi gelen her ay belirlenen taksitler ödenerek borç kapatılır.

Taksitle altın alıp bozdurmak iyi mi yapılır? Kredi kartına taksitle ya da sahibinden senetle altın satışı icra eden kuyumcular vesilesiyle yasal koşullar da altın alınabilir. Çeyrek altın ya da bileklik almak için akça paranız yok sadece almak istiyorsanız en müsait eder verenlerden yeni sistemle beraber kredi kartı yerine 1 dakika içerisinde kuyumcuların banka kredi sisteminden kredi ile altın alımı olası oldu.

Bankalarla daha evvelinde emek verme geçmişiniz bulunuyor ve herhangi bir sicil bozukluğunuz yoksa akça ödeme yerine kredi ile taksitle 36 aya varan vade aralığından yararlanabilirsiniz. Normal olarak altın gereksinimlerinde akça almak olası ise en masrafsız çözüm olacaktır sadece taksitlerle ödeyerek almak isteyenler için bu şekilde bir seçenek mevcuttur.

senetle borç para veren yerler

Sahibinden Senetle Altın Satanlar

Sahibinden senetle altın veren bölgeler kuyumcular araması yapıyorsanız ne olursa olsun güvenli olmayan yerlerle iletişime geçmemenizi öneririz. Birçok şahıs acele nakite sıkıştığı için sıhhatli düşünmeden karar verebiliyor sadece fazla dikkatli olmalısınız. Para nakit faizleri şahıslardan alınırsa fazla yüksek ve yasal değildir. Sahibinden senetle altın alırken fazla dikkatli davranmalısınız.

Senetle altın satışı icra eden kuyumcular olmasada anında online banka kredisi ile 36 ay taksit imkanı sunuyor. Senetle altın satanları araştırırken dikkatli olmalı ve fena niyeli kişilere karşı önlemli olmalısınız. Her vakit yasal yollardan taksitle altın alabilirsiniz. Herhangi birinden yardım almanıza ihtiyaç duymadan devletin verdiği imkanlarla resmi olarak kuyumculardan altın alabilirsiniz.

Senetle Altın Veren Kuyumcular İletişim

Birçok şahıs senetle altın veren kuyumcuların telefon numaralarını araştırıyor. Yukarıda da belirttiğimiz şeklinde senetle altın almanıza gerek kalmamıştır esasen kredi çekerek altın alabilirsiniz. Elden taksitle altın satanlara ulaşmadan evvel inceleme yapmalısınız.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular Nerede Bulunur?

 • Bulunduğunuz bölgedeki kuyumcular
 • İstanbul Kapalı Çarşı
 • Kuyumcu şehir AVM

İstanbul Mecidiyeköy, Zeytinburnu ilçelerinde birçok kuyumcu bulunmaktadır 36 aya kadar taksitle altın bileklik ve çeyrek satışı yapılıyor. Ek olarak İzmirAnkara ve Bursa şeklinde büyük iller iç olmak suretiyle en yakın kuyumcudan havadis alarak taksitle altın satışı yapmış olup yapmadığını sorabilirsiniz.

Faturalı Hatta 30.000 TL Kredi

Cep telefonuna kredi veren şahıslar ve şirketler kimlerdir? Bu biçim siteler sizlere cep telefonu hattınız üstünden kredi ve nakit sağlarlar. Cep telefonuna kredi iyi mi alınır? Adınıza taahhütlü cep telefonu satın alırlar. Bunlar yüksek fiyatlı telefonlar ve elektronik mamüller satın alırlar. Borcu siz faturalı hattınızın olduğu operatöre ödersiniz. Bunlar yasal firmalar ve kuruluşlar değildir. Mesela faturalı hattınıza herhangi bir aygıt aldırarak yüzde 25 ‘ini kesip size kalan parayı iade ederler. Lakin bu biçim siteler de hiç bir adres resmi bir firma ibaresi yoktur. Bundan dolayı dikkatli olmanızı öneririz, hatta hiç bir halde bu biçim siteler ve kişiler ile muhatap olmamanızı öneririz.

Senetle Para Veren Tefeciler Nelerdir?

Gelelim Tefeci Arıyorum Tefeci Bulmam lazım, Telefon Numaraları Diye Aramalardan Gelenlere Nihayet zamanlar da fazla sayıda şahıs tefeci arıyorum, acele akça nakit veren tefeciler diye habire aramalar yapıyorlar. Bu kişiler tamamen kendilerini ateşe atmaktan diğer bitirdikleri bir şeyin olmadığını anlamıyorlar. Tanrı aşkına düşünün web den tefeci bulunur mu yasal olmayan bir şeyi hangi tefeci kalksın web sitesi kursun paylaşsın sonrada gelsin desin ben borç nakit veriyorum faizle acele akça sağlıyorum diye bu biçim ilanlara inanmayın kanmayın.

Tefecilik yapmak kanunen yasaktır buyrun Türk Ceza Kanunu 241. maddesini birlikte okuyalım.

Tefecilik Suçunun Cezası (TCK 241) Tefecilik suçunun cezası şu şekildedir: Hasılat elde etmek amacıyla başkasına ödünç nakit veren şahıs, iki yıldan beş yıla kadar hapis ve 5000 güne kadar adli nakit cezası ile cezalandırılır. (TCK 241)

Evet yukarıda okudunuz yasal olmayan bir işi kimse web de sizlere yapmaz.

Senetle Para Veren Galeriler Hangileri?

Kulaktan kulağa duyulan birtakım galericilerin borç nakit verdiğidir. Senetle nakit veren galeriler olduğu söyleniyor sadece hiç bir halde güvenilir ve yasal bir muamele değildir. Senetle nakit veren galerilerden borç nakit almayın.

Borç Para Veren Tefecilerden Para Alınır Mı?

Bu insanoğlu sizlere borç nakit vermek talep eder mesela 100.000 TL borç nakit verdi. Bunu sizden minimum 2 misli olarak alırlar.

 • Sizin gelirinizi merak ederler ya da geliriniz yoksa bile Ananızın babanızın kardeşinizin malına mülküne bakarlar. Ödemezseniz onlardan öğrenim etmek için bakarlar.
 • Size borç nakit verirler aylık olarak ürem alırlar gününü geçirdiğiniz de  geçen her gün her saniye için extra ürem uygularlar.
 • Güvenilir olun ödeyecek gücünüz yoksa hayatınızı zindan ederler.
 • Sizi ve ailenizi rahatsız edebilirler.
 • Tefeciler uzun vadeli kredi vermezler en çok 1 sene nakit verirler lakin bunların faizleri yüksek olur asla bulaşmamanız faydanıza olur.
 • Tefeciler batık kişilere ve itimat duymadıkları kişilere borç nakit vermezler.
 • Eşinizi ailenizden birini yakınınızı arkadaşınızı kefil isterler
 • Bundan dolayı tefecilerden ne olursa olsun borç nakit almayınız nakit alışverişi yapmayınız kanunen suçtur ve yasaktır.
Yorum Yap

Yorum Yap