Phoenix Global PHB Coin Nedir ve Nasıl Alınır?

NEO ağı tabanlı olan Phoenix Global PNB coin nedir, nasıl alınır, hangi borsalarda listelenmekte hakkında detaylı bir yazıyı sizler için hazırladık.

phb coin nedir

Phoenix Global PHB Coin nedir, Çin’in Ethereum’u olarak malum NEO’nun blockchain ağında piyasaya çıkan bir kripto para birimidir. Aslen kripto para yatırımcıları bu projeyi Phoenix Global’in yanı dizi Red Pulse olarak da tanımakta. Çin’in iktisat dünyasının üst seviye uzmanları, regülatörleri ve profesyonellerinin bulunmuş olduğu, birbirleri ile etkileşim kurduğu ve ana akım kitlelere ulaşabildiği Red Pulse platformunun temelinde ise Phoenix Global Coin içeriyor.

NEO ağı tabanlı olan Phoenix Global, parlak zeka sözleşme desteğine de ulaşabilmekte ve bunu kullanıcılarına sunmakta. Phoenix Global bilhassa Proof-of-Work altyapısına haiz doğrusu madenciliği olan kripto paraların popüler olduğu bir dönemde piyasaya sürülse de madenciliğe haiz değil. Bunun yerine Proof-of-Stake yapısına benzer bir yapıya olan Phoenix Global, kullananların icra ettikleri staking oranına gore file onaylayıcısı olabilmesini sağlıyor. NEO ağında kullanılan dBFT yapısı da Phoenix Global tarafınca kullanılmakta.

Ekosistemi önemseyen Phoenix Global, kullananların Red Pulse hakkındaki meydana getirdiği katkıları karşılıksız bırakmayıp her bir katkı için mükafat yöntemine haiz. Kullanıcılar Red Pulse platformuna katkı sundukça PHB Coin kazanıyor.

Phoenix Global PHB Coin Nedir?

Phoenix Global Coin, yekün piyasa kıymeti açısından 425. sırada içeriyor. En çok arzı belgisiz olan coin, madenciliği olmadığından tertipli aralıklarla arz artışı yaşayabilmekte. Dolaşımdaki PHB Coin arzının ise 3.492 milyar olduğu görülüyor. Nihayet 24 saat içinde %200 hacim artışı yaşayan Phoenix Global Coin, 24 saat içinde 7.160.004. dolarlık işleme aracılık etti.

phb coin nedir ve nasıl alınır

PHB Coin’in nihayet 24 saat içinde ise %24 yükseliş elde etmiş olduğu ve 0,02109 dolara kadar ulaşmış olduğu görülüyor. Phoenix Global Coin değer açısından bütün zamanların rekorunu Ocak 2018 döneminde o dönemlerde popüler altcoinler ile birlikte kırdı. PHB Coin bütün zamanların en yüksek seviyesine ise 0,8081 dolar ile 8 Ocak 2018 tarihinde ulaştı ve o tarihten bu yana değerinin %97’tepsi yitirdi. Bütün zamanların en düşük seviyesine ise 13 Mart 2020’de 0,0011 dolar olarak ulaşıldığı görülüyor.

PHB Coin Nereden Alınır?

PHB Coin, haiz olduğu ticari hacmin büyük bir kısmını Binance kripto para borsasından almakta. Binance üstünde iki muamele çifti ile listelenmiş olan PHB Coin almak için PHB/BTC muamele çifti tercih edilebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap