Nokia 7.1 Plus’ın Üç Boyutlu Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

hands mockup nokia lumia 4968

Nokia’nın 4 Ekim’de Londra’da düzen sağlayacağı etkinlikte tanıtılması beklenen Nokia 7.1 Plus’ın tasarımı tamamen açığa çıktı.

Bu haftanın başlarında Nokia 7.1 Plus’ın birkaç fotoğrafı yayınlanmıştı. Telefonun tasarımı hakkında kısıtlı data elde eden bu fotoğrafların arkasından, cihazın 3 boyutlu render görüntülerini içeren bir video paylaşıldı.

Telefonun çentikli ekranını, cam arka panelini, çift kamera kurulumunu ve parmak izi okuyucusunu net bir halde gözler önüne seren render görüntüleri, bununla birlikte cihazın USB Type-C ve 3.5 mm kulaklık girişlerine haiz olacağını da bizlere göstermiş oldu. Birçok üreticinin kulaklık girişinden vazgeçmiş olduğu bu zamanda Nokia’nın yapmış olduğu bu tercih kullanıcıları oldukça mutlu edecek.

149.8×71.2×8.0 mm boyutlarına haiz olacak olan Nokia 7.1 Plus, bundan önceki model Nokia 7 Plus’tan birazcık daha ufak boyutlu olacak. Bunda çentikli tam ekran tasarımının oranı büyük. Cihazın ekran boyutunun ise 5.7 ile 5.8 inç içinde olacağı tahmin ediliyor. Nokia’nın 4 Ekim’de düzen sağlayacağı etkinlikte tanıtılacağı tahmin edilen Nokia 7 Plus’ın fiyatı ve başka bilgileri hemen hemen belli değil.

Yorum Yap

Yorum Yap