• ALTIN (TL/GR)
  417,78
  % 0,54
 • AMERIKAN DOLARI
  7,3387
  % 2,30
 • € EURO
  8,9601
  % 2,56
 • £ POUND
  10,3172
  % 1,62
 • ¥ YUAN
  1,1392
  % 2,39
 • РУБ RUBLE
  0,0985
  % 0,90
 • BITCOIN/TL
  366010,428
  % 3,97
 • BIST 100
  1.488,21
  % 0,35

Mersin Ek İş İlanları

Mersin Ek İş İlanları

İş hayatı çok fazla tempo istemektedir. Fakat herkes her alanda çalışamamaktadır. Herkesin yetenekli olduğu alanlar farklıdır. Günümüzdeki iş sektörlerine bakılacak olursa, bayanlar da artık iş hayatında kariyer kovalama derdine düşmektedir. Fakat ev hanımı olan bayan da oldukça fazla bulunmaktadır. Artık ev hanımları içinde bir çözüm düşünülmüştür. Ev hanımlarına evde ek iş imkanları sunulmaktadır. Mersin ek iş ilanları ile artık bayanlar da evlerde ek iş yaparak aile ve mutfak bütçesine katkıda bulunabilme hakkına sahip olmuşlardır. Yapmanız gereken ise el becerilerinizi geliştirmektir. Yapabileceğiniz işleri belirterek, evlere ek iş imkanı sunan firmalara belirtmelisiniz. Böylelikle el becerinizin olduğu alanda size iş getirilir. Belli bir gün verilir. O süre içinde işi teslim etmeniz gerekmektedir.

Kariyerinizi Kendiniz Belirleyin

Her alanda bayanların ilgisini çekecek işler evlere verilmektedir. Evde çalışmanın avantajı fazladır. Özellikle yaşadığı yerde çalışma imkanı olmayan bayanlar için, oldukça kaliteli bir iş ortamı sunmaktadır. Mersin’de evde yapılabilecek işler kişiyi zorlamayacak ve çok fazla vakit almayacak türden işlerdir. Evlere verilen ek işler genellikle davetiye katlama, kına paketleme, takı ve boncuk gibi el becerileri gerektiren işler verilmektedir. Bu işlerde el becerileri olmayan ev hanımları için de ütü işi verilmektedir. Ancak ütü işi için oldukça hızlı olmanız gerekmektedir. Fakat evde ek iş imkanı daha çok bayanlar tarafından ilgi görülmektedir. Ancak çeşitli sebeplerden dolayı maddi durumu yetersiz olan beyler içinde  mandal poşetleme, kalem montajı gibi işler verilmektedir. Erkekler genellikle sağlık sorunlarından dolayı çalışma açısından yetersiz görülebilirler. Bu tür işler yardımıyla onlarda aile bütçesi konusunda bir nebze rahat edebilmektedirler.

Çalışma Saatlerine Siz Karar Verin

Mersin’de eve iş veren firmalar oldukça fazladır. Üstelik bu firmalarla iletişime geçmek çok da zor değildir. Genellikle sosyal medya yardımıyla form doldurarak sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Evlere verilen ek iş imkanının en büyük avantajı çalışma saatlerini kendiniz ayarlayabilmektesiniz. Böylelikle ev hanımları, evdeki günlük işlerini aksatmadan aile bütçesine katkıda bulunabilmektedirler. İmkanı olan bayanlar kalabalık bir ekip kurarak daha çok iş yaparak daha fazla para kazanabilmektedirler.

YORUMLAR YAZ
 • Songul1 sene önce
 • Evde herturlu iş elimden gelir yapabilirim