Linear (Lına) Coin Nedir?

Linear coin nedir ve nasıl alınır, Lına coin hangi borsalarda listelenmektedir, Linear coin kurucuları kimlerdir, Linear coin fiyatı ve almak mantıklı mı.

Linear Coin

Linear Coin, kendisini likidite açısından sınırsız olarak tanımlayan ve sentetik varlıkları oluşturmaya imkan sunan Linear protokolünün yerel kripto para birimdir. Lina Coin sahipleri merkeziyetiz finans işlemlerinden yararlanabilmektedir. Linear Coin (LINA), DeFi protokolünde kullanılabilen ve stake etme, kredi verme aşamalarında tercih edilerek, faiz getirisi tipinde ekstra coin kazancı elde etmeye imkan sunan kripto para birimidir. Lina Coin, sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturabilen, merkezi olmayan bir delta-bir varlık protokolüdür.

Lınear Coin’in Kurucuları Kimlerdir?

Linear Coin programı olan Linear Finance, Drey Ng ve Kevin Tai tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Resmi Linear Finance Linkedin sayfasına göre bir düzineden az kişiden oluşan küçük bir ekibe sahiptir. Drey Ng, giriş engellerini azaltarak tokenize edilmiş menkul kıymetlere erişim sunan bir platform olan Liquefy’nin kurucu ortağıdır. Aynı zamanda Hong Kong’da bir blockchain eğitmeni ve fintech endüstrisinde birkaç yıllık deneyime sahiptir. Kevin Tai, önde gelen bir küresel varlık yöneticisi ve bir yatırım bankası olan, Hong Kong’daki Credit Suisse’in başkan yardımcısıydı. Harvard Business School’dan mezun oldu ve ekonomi sektöründe on yıldan fazla deneyime sahiptir.

Linear (Lina) Coin Fiyatı

Lina Coin fiyatı, diğer kripto paralarda da olduğu gibi belirli sürelerle güncellenmektedir. Alım satımı yapılan borsalarda güncel olarak 1 Lina coin fiyatı 1,946 TL. Döviz cinsinden ise 0,259 dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Linear 24 saatte yüzde 165.285 artmıştır.

Linear Coin Nedir? Nasıl Alınır ?

Linear (Lina) Coin Nasıl Alınmaktadır?

Linaer Coin almak için internet üzerinden Binance ve Coinbase benzeri, tercih edilen kripto para borsası platformuna giriş gerçekleştirilir. İşlem ile erişim sağlanan ana sayfada bölümünden “kayıt ol” sekmesine girilir. Bu adım ile ekrana yansıyan tabloya kimlik ve e-posta bilgileri yazılarak onay verilir. Bu aşamanın hemen ardından ulaşılan yeni sayfadan “para yatırma işlemleri” sekmesine girilerek, hesaba bağlı olan sanal cüzdana, kişisel banka hesabından veya kredi kartından para transferi yapılır. Son sayfa bölümünde ise “kripto para alım işlemleri” sekmesine girilip, bu alanda içinde Lina kripto para birimi ve miktarı seçilip, alım emri tanımlanır. İşlem sonunda alınan Lina Coin miktarı sanal cüzdana yansır.

Linear (Lina) Coin Yorumları

Linear Coin, işlem hacmi yüksek kripto para borsalarının listelerinde yer almasına bağlı olarak erişilebilirliği yüksek bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum Lina Coin’in yatırımcılar tarafından rahatlıkla fark edilebilmesini sağlamaktadır. İşlem hacmi yüksek borsaların listelerinde yer alması güven unsurunu yükselterek, yatırımcıların Lina Coin’i alım işlemlerinde daha çok tercih etmelerini sağlamaktadır. Talep yükselişleri ise Lina Coin fiyatında değer kazanımlarını gündeme getirmektedir. Diğer yandan merkezi olmayan finans işlemlerinin Lina Coin kullanımı ile gerçekleştirilebilmesi, geleneksel bankacılık hizmetlerinden yararlanamayanların Lina Coin alımına yönelmelerini sağlamaktadır.

Bu kapsamda değer kazanımına yönelik beklentiler pozitif yönde şekillenmektedir. Lina Coin, analistlerin geleceğini parlak gördükleri alt coinler arasında yer almaktadır. Özellikle Lina Coin ile artbitraj işlemlerinde başarı sağlama oranının yüksek oluşu LINA Coin’in gelecekte yatırımcılar tarafından daha fazla talep göreceğini göstermektedir. Analistler LINA Coin, stake etme işleminin ise son dönemlerde yatırımcılar tarafından tercih edildiğini belirtmektedirler. Lina Coin sahibi olan kişiler, belirli bir miktarı Lina Coin’i cüzdanlarında kitleyip, satış işlemi yapmama kararını alarak, Lina Coin cinsinden bir faiz kazancı elde edebilirler. Bu daha düşük riskli yatırımı tercih edenlerin oranının artışına bağlı olarak Lina Coin’in ve fiyat geleceğinin parlak olduğu analistlerce belirtilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap