Merakla beklenen ikramiyeleri ve maaşları hangi gün ve ne kadar yatacak? Bayrama sayılı günler kalırken SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaşları erken ödenecek. Bayram İkramiyesi ise 6-10 Ağustos tarihleri arasında hesaplarına geçmesi tahmin ediliyor.
Emeklilere müjdeli haber geldi. Emekliler Kurban Bayramı’nı hem ikramiyesi hem de maaşını alarak geçirecekler. Aynı zamanda ağustos başında biner lira ikramiye ödenecek. Kesin tarih beli olmasa bile SSK ve Bağ-Kur’lulara erken maaş ödemesi planlanıyor. Emekliler, yaklaşan ağustos ayını rahat geçirecek. Temmuz ayı içerisinde zamlı maaşlarını alan emeklilere, ağustosta da bin lira ikramiye ödemesi gerçekleşecek. Bunun yanı sıra SSK ve Bağ-Kur emeklilerine bayram öncesi erken maaş almaları bekleniyor.
EMEKLİ İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?
Ramazan bayramında ilke defa yatan kurban bayramında da emeklilerin hesabına biner lira yatırılacak. Tarih tam kesin olmamakla beraber bu hafta yatması planlanıyor.
EMEKLİYE BAYRAMDA MÜJDE
İkramiye sonrası SSK ve Bağ-Kur emeklilerine maaş ödemeleri bayram öncesi başlayacak. Maaşlarını düzenli olarak her ayın 17’si ile 28’i arasında alan SSK ve Bağ-Kur emeklilerine erken ödeme yapılması gündem konusu oldu.