Artık insanlar maddi sıkıntı yaşadıkları zaman direk olarak bankalara gitmemektedir. Çünkü günümüzde banka dışında kredi veren yerler de mevcuttur. Bu yerler arasında senetle borç para verenler, ikrazat firmaları ya da faktöring şirketleri yer alsa da son zamanların en popüler uygulaması İntoko borç para ilanları olmaktadır. Bu uygulama ile banka ve benzeri yerlerden kredi alma imkanı olmayan kişilere de çözüm sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı İntoko borç para ilanları için kredi notu düşüklere kredi veren bir yer olduğunu söylemek de mümkün olmaktadır.

Peki İntoko borç para ilanı nedir?

Bildiğiniz üzere bankalar artık kredi verme konusunda son derece katı davranmakta ve yalnızca kendi şartlarına uyum gösteren kişilere hizmet vermektedir. Bu da milyonlarca kişiyi bankaların hizmet alanı dışında bırakmaktadır. İşte bu aşamada imdada yetişen yerlerden biri de adı geçen bu İntoko adlı internet sitesi olmaktadır. Bu sitenin amacı ise borç para arayan insanların ilan vererek sesini gerekli yerlere duyurmasını sağlamaktır. Eğer sizin de mevcut olan bir para ihtiyacınız varsa ve kendinize çözüm yolları arıyorsanız adı geçen siteye girerek talep etmekte olduğunuz paranın tutarı ve de ödeme koşulları ile alakalı bir ilan paylaşabilirsiniz. Böylece elden para verenler ya da senetle para veren kişilere hızlı bir şekilde ulaşma olanağı yakalayabilirsiniz.

İntoko Kredi

Üstelik mevzu bahis olan bu site yalnızca borç para arayanların ilan verdiği bir yer olmamaktadır. Bunu yanı sıra kredi verenler de ilan paylaşabilmektedir. Ellerinde mevcut olan birikimlerini kredi vermek sureti ile büyütmek isteyen kişiler de “borç para veriyorum” ya da “kredi veriyorum” başlıklı ilanlar paylaşmaktadır.

Bu uygulama sayesinde eğer isterseniz borç para bulma sürecinde İntoko borç para arama ilanı vermeksizin, direk olarak kredi veren yerlere mesaj atarak da sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Ancak bu aşamada son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık amacı ile de ilan verenler olabilmektedir. Bu sebepte dolayı sizden ön ödeme ya da kapora talep eden, yüksek faiz oranları ile kredi veren, kefil ya ipotek edilecek mal talep eden yerlerden uzak durmalısınız.