Influencer Dropshipping İle Nasıl Para Kazanılır?

Influencer Dropshipping yöntemiyle sizin elinizde hiç ürün bulunmasa da satış yapabilir ve bu sayede internetten para kazanabiliriniz.

Influencer Dropshipping ile internetten para kazanma

Influencer Dropshipping, bir çeşit e-ticaret ile online satış metodudur. İster kendi web siteniz var ise oradan satış yapın isterseniz de çeşitli platformlar üzerinden (hepsiburada, gittigidiyor, amazon, n11 vs.) satışınızı gerçekleştirebilirsiniz size kalmış. Hazırda kendi web siteniz yoksa eğer en baştan bir site kurup onu büyütmek sizin için çok zorlayıcı olabilir. Bunun yerine alternatifi bulunan diğer platformlar üzerinde satış yapmanız daha az vakitte para kazanmanıza olanak sağlar. Tedarikçi ile anlaşmayı yaptığınız da bir sorun çıkmayacaktır.

Influencer Dropshipping Yöntemi ile Para Kazanma

Dropshipping ile satışta siz size ait olmayan ürünlere alıcıyı bulursunuz, ürünün satışını sağlarsınız ve sattığınız üründen belli bir düzeyde kâr kazanırsınız. Dikkat etmeniz gereken nokta, satışını sağladığınız ürünlerin tedarikçi tarafından müşteriye en doğru şekilde ulaştığına mutlaka emin olun. Müşteri memnuniyeti yapacağı yorumlardan, geri dönüşten vs. diğer müşterileri de etkileyeceği için çok fazla önem taşımaktadır. Olumlu geri dönüşler, yorumlar almanız bunun için çok önemli. Müşterilerden gelen olumlu yorumlar gibi olumsuz yorumlar da çok çok değerli. Bu yorumlar ile sattığınız ürün hakkında bilgi edinir ve iyi bir ürün değil ise, kullananlar tarafından beğenilmediyse sizde bir daha o ürünü satmazsınız.

Influencer Dropshipping ile para kazanma

Influencer Dropshipping’i Kullanarak Nasıl Para Kazanılır

Dropshipping ile para kazanmak istiyor iseniz satmak istediğiniz ürünü iyi seçmeniz gereklidir. Çünkü talep görmeyen bir ürünü satmaya çalışmanızın hiç bir faydası hiç bir getirisi olmayacaktır. Aynı zamanda çok fazla satışı olan bir ürünü satmanız da sizi kârdan çok zarara sokacaktır. Bunun için yapılması gereken şey insanlar tarafından memnun kalınan, talep edilen, beğenilen ürünü tespit etmeli hatta ürünün az bulunan çok fazla bulunmayan bir ürün olmasına da mutlaka dikkat etmelisiniz.

Böyle bir ürün bulduğunuz zaman satmanız çok daha kolay olacaktır. İnsanların sizi bulmasını istiyor iseniz talep edilen ürünleri kovalamalısınız. Neredeyse 7/24 sürekli araştırma içerisinde olmalısınız ki hangi ürünün daha çok talep edildiğini bilin. Bu işi yapan milyonlarca insan olduğu için içlerinde fark yaratabilmeniz önemli. Yeni başladığınız zamanlarda müşteri bulmakta zorlanabilirsiniz, bu çok normal. Fakat işi yaptıkça müşterilerin isteklerini ve beklentilerini daha çok öğreneceksiniz. Böylece zamanla neyi nasıl yapacağınızı daha iyi anlayacaksınız.

Yorum Yap

Yorum Yap