Görevcim Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

Görevcim uygulamasından nasıl para kazanılır adlı makalemizde görev yaparak para kazandıran sitenin detaylı bilgilerini sizler için paylaştık.

Görevcim Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır

Görevcim uygulamasından nasıl para kazanılır adlı makalemizde; Çalışan çalışmayan herkes internetten para kazanmayı ister. İnternet bağlantısı ve telefon, tablet gibi herhangi bir cihazınızın olması internetten para kazanmanız için yeterli. Bir de çoğu para kazandıran uygulamalar ödemeyi kendinize ait banka hesabınıza yapıyor bu yüzden banka kartınızın olması da önemli. Görevcim uygulamasında böyle bir şart bulunmuyor. Ödeme talebinizi ister banka kartınıza ister papara kartınıza verebilirsiniz. Papara kartını mobil cihazınızdan kolay bir şekilde sanal kart olarak oluşturabilirsiniz.

Adından da anlaşıldığı gibi para kazandıran uygulamalardan olan görevcim, kolay bir şekilde internetten para kazanmanızı sağlıyor. İsterseniz cihazınıza uygulamayı indirerek kullanabilirsiniz isterseniz de site üzerinden ulaşabilirsiniz, iki türlü de çok pratik. Ios cihazlar için ayrı android cihazlar için ayrı görevler gönderiliyor. Uygulamanın işleyiş şekli gayet basit.

Google Üzerinde Yer Alan Uygulamalar Üzerinden Para Kazanma

Google maps- Google play yorum görevi, youtube-instagram-facebook beğeni ve yorum görevleri gibi görevler geliyor. Yeni gelen güncelleme ile uygulama daha da gelişti hem arayüz olarak hem de para kazandıran bir başka bölüm olan anketler ve günlük bonus kısmı eklendi. Her bir görev için ortalama 15kr ile 35kr arası bir miktar veriliyor. Yapacağınız göreve göre verilen paranın miktarı da artıyor.

Aynı zamanda referans sitemi de mevcut. Sizin referans linkiniz ile kayıt olan her bir üyenin yaptığı görevden %10 değerinde puan kazanırsınız. Kazandığınız miktar diğer üyeden düşmez yalnızca sizin kazancınız artmış olur. Kuruş kazanmak sizlere az gibi görünebilir ama benzer uygulamalara baktığımızda az değil. Çünkü bu tarz görev yap para kazan uygulamalarının bazıları görev başı 5kr gibi komik bir rakam veriyor ve ödeme alt limitini de 15tl yapıyor hâliyle bu limite ulaşmanızda oldukça zor oluyor.

Görevcim Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır Yöntemleri

Görevcim Uygulaması Üzerinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Emeğinizin karşılığını almak istiyorsanız böyle komik rakamlar veren uygulamaları kullanmayın. Görevcim uygulamasında durum böyle değil. Uygulamada ki hesapta 5 TL’ye ulaştığınızda ödeme talebi verebilirsiniz. Gelen görevleri eksiksiz yaptığınız takdir de bu limite her hafta çok rahat ulaşırsınız. Ödeme limitine ulaştığınızda ay başını beklemenize gerek yok haftalık olarak ödemelerinizi alabilirsiniz. Ödemeler çarşambadan çarşambaya yapılıyor. Banka kartınız varsa, banka hesabınıza papara üyeliğiniz varsa da paparaya ödeme talebi verebilirsiniz.

Görevcim uygulamasını kullanan oldukça fazla üye var. Sizlerde şimdiden yerinizi alabilirsiniz. E mail adresiniz ve belirlediğiniz şifre ile kayıt yaptırabilir hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama içi herhangi bir problem ile karşılaşırsanız whatsapp destek hattı üzerinden yetkililer ile görüşebilirsiniz, hızlı bir şekilde sorununuzla ilgileneceklerdir.

Yorum Yap

Yorum Yap