Google’dan evden çevrimiçi para kazanırken Google’ın “ev işlerinden çalışma” için komik bir ironisi var. İşinizi kurmak, ailenize ek gelir sağlamak ya da sadece etrafta dolaşmaktan zevk alan bir gelir elde etmek için en bariz çözüm genellikle burnunuzun altında ya da bu durumda tarayıcınızın geçmişinde yer alır.
Google ile çevrimiçi para kazanmak zor değil, ancak, özellikle internette meşru para kazanmakla uğraşılması gereken her şey gibi, bu uzaktaki işten en iyi şekilde yararlanmak için biraz incelik ve stratejik düşünme gerekiyor.
Büyük para kazanmak için nasıl yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.
Google ile Para Kazanmanın Yolları
1 – Arama Motoru Değerlendirme İşleri
Öncelikle, mobil cihaz alanında çalışan bir arama motoru değerlendiricisi , iş unvanının tam olarak ne yaptığını yapar: Web sitelerini, web sayfalarını ve ara sıra reklamları değerlendirir, böylece arama sonuçlarının aldığınız sonuçlara ilişkin olarak alakalı ve yararlı olmasını sağlar.
Bir web sitesi ve / veya web sayfası yazıldığı zaman, hepimizin en iyi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uygulamalarını kullanmanın önemli olduğunu biliyoruz – bu, nasıl yapılacağını bilmek için bir profesyonel olmanız gerekmiyor!
Bu, alanınızdaki en iyi anahtar kelimeleri kullanmak için gerçekten işe yarar ve basit bir Google araması (ha), bir güzellik markası için en iyi arama terimlerini gösterebilir. Bunlar, web sitenize eklemek istediğiniz terimlerdir ve bir arama motoru değerlendiricisinin kendi yöntemlerini ve web tabanlı araçlarını kullanarak bileceği bir şeydir.
Bir arama motoru değerlendiricisi değerlendirildikten sonra, bazen web sayfasını veya web sitesini Google veya Microsoft tarafından belirlenen kurallara göre değerlendirir. Daha önce bahsedilen araştırmaya ek olarak, bir arama motoru değerlendiricisi, bir web sitesini, web sayfasını veya reklamı en iyi şekilde değerlendirmek için, şarkıları, YouTube videolarını oynatır, PDF’leri okur, filmleri indirir, uygulamaları indirir vb.
Ek olarak, Leapforce ve Lionbridge, Google’ın çalışmalarını dışarıdan sağladıkları iki şirkettir. Bu nedenle, Google için şirket içinde çalışmak istediğinizde gelecekte bunu teminat olarak kullanabileceksiniz.
Yani, bir internet programı, çeşitli içerik formları gezinmek ve farklı alanlarda ve sektörlerde çok fazla bilgi sahibi olabilir, sonra uzak bir arama motoru değerlendirici olmak sadece sizin için mükemmel bir konser olabilir!
2 – AdSense
Muhtemelen bu noktada etrafında atılan terim “Adsense” duymuş – ama ne anlama geldiğini genel bir bilgiye sahip olsa bile – bu nedir ya olabilir işiniz için ne anlama – preslenmiş durumunda ise, bu tanımlayabiliriz?
Adsense , web sitelerinde reklam yayınlama isteğine sahip olan herkesin bunu yapmasına olanak tanıyan Google’ın tıklama başına maliyet (TBM) reklam kampanyasıdır. En iyi özelliklerinden biri, ücretsiz olmasıdır, bu yüzden herhangi bir yayıncının (büyük veya küçük) onu kullanmasına izin verir. Elbette, kullanmak için Google İçerik siteleri ağında olmanız gerekir, ancak blog yayınları gibi küçük ve büyük ölçekli işletme web sitesi içeriklerinden para kazanmanıza kesinlikle yardımcı olur.
Temel olarak, Google reklamlarını görüntülüyorsunuz – ve para kazanıyorsunuz (ancak yine Google’da olduğu gibi).
Sen unutmayın değil sen (wordpress.org daha farklı) blogging platformu olarak WordPress.com kullanırsanız uygun, fakat kullanabilirsiniz WordAds kendi özelleştirilmiş domain varsa.
YouTube’da Adsense yayınlamaya karar verirseniz, bir Adsense hesabı oluşturmanız da gerekir (YouTube videolarından önce oynatılan reklamları veya ekranın alt kısmında görünen reklamları biliyorsunuz). ilk Adsense-on-YouTube dersiniz!) ve para kazanma tercihinizi ayarlayın. Ancak, onaylanması için hesabınızın en az 10.000 kez görüntülemeye ihtiyacı olacaktır .
Ne kullanırsanız kullanın, bunun zengin-zengin-hızlı bir şema olmadığını unutmayın. Birkaç site kazanmak için bazı web sitesi sahiplerini ayırabilir; Bununla birlikte, bazı işletme sahipleri yaşamlarını yalnızca reklamlardan ayırır. Satışını yaptığınız ürün ve / veya hizmetlere, reklamları kullandığınız süreye vb. Bağlıdır.
3 – Google Görüş Ödülleri
En son ne zaman bir fikrin olduğu için para aldın? Muhtemelen Agatha teyzenizle politik bir Facebook kavgası sırasında değildi. Neyse ki sizin için Google aslında fikrinizi dinlemek istiyor ve Google Opinion Ödülleri ile sizlere güzel bir ödeme yapmak istiyor .
Google Play Store’da bulunan bu uygulama, kesinti süreniz boyunca anket sorularını yanıtlamanızı sağlar. Kısa bir anket girişinizi beklerken size bildirim gönderir ve tamamlandığında Google Play kredisi alırsınız.
Katıldığınız her anket için en fazla 1 dolar kazanabilirsiniz ve anket konuları favori köpek türünüzden otele ve ürün incelemelerine kadar çeşitlilik gösterir.
Yeterli krediniz olduğunda, Google Play’lerinizi Google Play Store’da bulunan film, oyun, müzik, uygulama ve diğer öğeleri satın almak için kullanabilirsiniz. Bu, Google ile para kazanmak için süper kazançlı bir yol olmasa da, burada ve orada “eğlenceli para” için hala kullanışlı olacaktır.
4 – Google Play’de Kitaplar Satış
Ve hayır, biz o evinizin köşesinde sıkışmış o tozlu kitapçık kitaplığından bahsetmiyoruz. Google aracılığıyla kendi kitaplarınızı veya e-kitaplarınızı satmak anlamına geliyor.
Yayıncılar / yazarlar Google Kitap Ortağı Programı’na katılır, bir hesap açar, kitap dosyalarını sağlar ve bam – çok satan bir Google yazarı olma yolundasınız!
Bundan biraz daha karmaşık, tabii ki, ama Google’da kitaplarınızı satmaya başlayabilirsiniz burada . Şu anda kayıt kabul etmiyorlar, ancak sayfayı açtıklarında, sekmeleri sayfada tutabilirsiniz.
5 – Google Play’de Satış Uygulamaları
Kendinizi Silikon Vadisi’nin bir sonraki kralı olarak görüyorsanız, uygulamanızı Google Play’de almanız gerekir! Bunu yapmanın ilk adımı, burada bir Google Cüzdan Satıcı Hesabı oluşturmaktır . Oturum açın, Finansal Raporlarınızı açın ve Şimdi Satıcı Hesabı Kur’u tıklayın.
Kurulumu tamamladıktan sonra uygulamanızdan para kazanmaya hazır olmalısınız! Ücretli bir uygulama olarak yayınlayın ve her indirme için istediğiniz tutarı tanımlayın – örneğin, 1,99 ABD doları.
Ayrıca, Google Reklamlarını uygulamanıza da ekleyebilirsiniz; böylece her tıklandığında, küçük bir miktar kazanırsınız. Popüler olduğunda, çok daha fazla Google Reklamı elde edersiniz!
6 – Uzaktan Kariyer Çalışması
Evden, Google için orta veya üst sıralarda çalışmak mümkündür – herhangi bir alanda uzaktan çalışma için iş sayfasını aramayı deneyin ve neyle karşılaştığınızı görün. Google’la ev işlerinde çalışan bir kariyer genellikle mühendislere veya geliştiricilere gidiyor gibi görünüyor, ancak kesinlikle bir Operasyon veya yönetim pozisyonu bulma olasılığı içinde.
Şirket kesinlikle bu varlık, serbest açık görünüyor olduğunu dolandırıcıların genellikle denemek ve kredi kartı bilgilerini çalmak için birinci sınıf bir fırsat olarak Google’a uzaktan çalışmayı kullanacak aklında bir teknoloji şirketi, ama ayı. Hiçbir zaman küçük bir miktarda gibi görünse de, iş başvurusu için kimse ödeme!
Google’daki herhangi bir uzaktan fırsatı görüntülemenin en iyi yolu, ana iş panosuna tekrar başvurmaktır. Bir işe alım firmasının bir parçasıysanız, işe alımcınızın özgeçmişinizde göndermesine izin vermeyin – Google bunu sevmez. Kendin yap, kendi insanının kim olduğunu bul ve takip et! Olması gereken en kötü şey, hayır diyecekleridir – ister uzak ister ev içi olsun, iş takip dünyasında her zaman bir takip vardır. Odaklanın ve cesur olun.