Firo Coin Nedir ve Nasıl Alınır?

Firo Coin ya da eski adıyla Zcoin olarak bilinen Firo Coin nedir ve hangi borsada işlem görmektedir. Firo Coin hakkında bilgileri sizlere paylaştık.

firo coin nedir

Firo Coin veya eski adıyla Zcoin olarak bilinen Firo Coin nedir ve nasıl alınır. kullanıcılara Bitcoin ve öbür kripto varlıklara kıyasla daha yüksek gizlilik sunan bir kripto paradır. Kullanıcı gizliliğini sağlamak için kriptografiyi kullanan Firo Coin, pek fazla yatırımcının dikkatini çekmiş durumda. evde kripto para madenciliğini kolaylaştıran sistemi ve muhtelif gizlilik özellikleriyle öne çıkmasıdır.

Firo Coin Nedir?

Firo Coin, kullanıcılarına hürriyet tanıdıkları olan ve daha erken piyasaya çıkan kripto paralara bakılırsa fazla daha çok gizlilik avantajına haiz olan bir kripto varlıktır. Gizliliği esas insan hakkı olarak bulan bu proje, kullanıcılara haiz oldukları varlıklar üstünde tam denetim sağlarken, bir taraftan da hususi şifreleme sistemiyle üst seviye bir gizlilik sunar. Bundan dolayı Firo Coin yorumlar bakımından da oldukca olumludur ve yatırımcı kitlesinin geniş seviyeye yetişme ihtimali bulunur.

Eski adıyla Zcoin olarak malum Firo Coin, Zerocoin protokolünü ilk kullanan kripto akça birimi olma özelliğine haizdir. Buna bakılırsa, yatırımcı gizliliğine odaklıdır ve sıfır salık kanıtı kullanır. Yatırımcının akça yönetimine katkıda olmasına ruhsat veren Firo, harici bir muamele ihtiyaçı duymadan çalışan bir sisteme haizdir. Bu sistemle kripto akça işlemlerindeki Ip’leri gizler ve kullanıcılara gizlilik sunar. Madenciliği teşvik eden sistemi, hafızayı zorlaştırma ve süratli doğrulama benzer biçimde özellikleri bununla beraber getirir. Bu sayede madencilik işlemlerine %51’lik bir ilave koruma sağlar. Yatırımcıların gerçekleştirdiği Firo yatırım işlemleri başkaları tarafınca değiştirilemez ve geçmiş aramalarında saptanamaz. Tüm bu özellikler takas ve alım-satım işlemlerinde geçerlidir.

Siz de Firo coin sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayarak binance kayıt olabilir ve siz okurlara hususi hayat boyu %10 komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

Firo Coin Avantajları Nedir? Firo Coin Teknolojisi.

Firo Coin, oldukca teknolojik ve yeni bir gizlilik protokolüne haizdir. Bu sayede yatırımcı kitlesini artırmış ve muayyen bir tabana ulaşmış seviyededir. Aynı kuşakta çıkan öbür altcoinlere bakılırsa daha çok tercih edilme nedenlerinden biri budur. Gelişmiş özellikleri ve avantajları nedeniyleFiro Coin beklentiaçısındanyüksek düzen hedefleyen pek fazla analist bulunur. Firo Coinin yatırımcısına sağlamış olduğu avantajlar şunlardır:

 • Kendi yazılımıyla ahenkli kripto akça cüzdanına haizdir.
 • Cüzdan geçmiş ve hareketleri, cüzdan sahibi haricinde biri tarafınca görüntülenemez.
 • Firo Coin ile meydana getirilen tüm işlemler görünür olmadan saklanır ve bu sayede yüksek emniyet sunar.
 • Cüzdanlararası transferlerde saat kısıtlaması yoktur.
 • Madencilik işlemleri için ASIC aygıt kullanım zorunluluğu bulunmaz. Bu sayede düşük enerjiler harcanarak kazınabilir.
 • Firo aktarma işlemlerinde kıta kısıtlaması bulunmaz. Bir şahıs dünyanın diğer bir köşesine istediği lahza Firo aktarma edebilir.
 • Her türlü işlemde oldukca düşük harcama harcanır.
 • Alım-satım ve takas işlemleri süratli gerçekleşir. Bu sebeple Firo blok oluşumu oldukca hızlıdır.
 • Takas özelliği öbür kripto akça birimlerine haiz olmayı kolaylaştırır.
 • Yakım için elverişli bir model sunar.
 • Eder dalgalanmalarından etkilenmemek için kendine ayırdığı 100.000 dolarlık bir coin rezervi bulunur. Bu sayede anlık piyasa hareketlerinden yatırımcısını korur ve durağan(durgun) bir eder elde paha.

Firo Coin Geleceği Nasıl?

firo coin nedir ve nasıl alınır

Firo Coin hususiyet, altyapı ve teknolojisiyle pek fazla analistin ve kripto yatırımcısının ilgisini çeken varlıklardan biridir. Aynı kuşakta çıkan altcoinlerle kıyaslandığında daha stabil bir fiyata haiz olması ve yüksek dalgalı piyasadan daha azca etkilenmesi, kendine durağan(durgun) bir yatırımcı kitlesi kazanmasını elde etmiştir. Bundan dolayı analistlerin pek bir çok Firo Coin geleceği açısından müspet yorumlar yaparlar.

Analistlerin umumi kanısına bakılırsa Firo Coin, 2021 ilk yarısını fiyat kaybederek kapatacak olsa bile, orta-uzun vadede yükselme potansiyeline haiz bir kripto akça birimidir. Yakın geleceğinde eder kaybı beklenen Firo, 2021 Ağustos ayından sonrasında yükseliş hareketine başlayabilir. Ama her altcoinde olduğu benzer biçimde Firo Coin’de de umumi devinim, Bitcoin’in yapacağı harekete bağlıdır. Bitcoin’de oluşacak herhangi bir süratli devinim tüm altcoin piyasasını yakından etkisinde bırakır. Bundan dolayı yatırımcıların kendi risk ve analizlerini yaparak muamele açmaları önerilir. Unutmamak icap eder ki burada yazılan hiçbir şey yatırım tavsiyesi değildir.

Firo Coin Nereden Alınır?

Firo Coin, sunmuş olduğu gizlilik özellikleriyle istikbal beklentisi yüksek olan kripto varlıklardandır. Pek fazla yatırımcı “Firo Coin artar mı?” diye merak etmekte ve bu coini nereden alacağını araştırmaktadır. Firo Coin Binance ve Huobi benzer biçimde kripto akça borsalarında listelenen bir kripto varlıktır. Bu borsalar üstünden alım-satım ve takas işlemleri gerçekleştirilebilir. Bunun için yatırımcıların evvela Firo Coin desteklenen borsalarda kendilerine üyelik açmaları icap eder.

Şayet hala Binance borsasına kayıt olmadıysanız buraya tıklayarak kripto akça dünyasi.net okurlarına hususi referans kodundan faydalanabilir ve hayat boyu %10 komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap