FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Kripto para piyasasının yeni tokeni olan FC Barcelona Fan Token geleceği ve hangi borsalarda listelenmektedir. İşte FC Barcelona Fan Token hakkında ayrıntılar.

FC Barcelona Fan Token

FC Barcelona Fan Token coin, İspanyol futbol takımı Barcelona ve Chiliz ortaklığı sonucu ortaya çıkan bir kripto paradır. İlk kez 2020 Haziran’da piyasada görülmüştür. FC Barcelona Token coin diğer spor girişimlerinden farklı olarak yeni bir token piyasası ortaya çıkarmıştır. Bu tokenin adı taraftar tokendir. Taraftar token almak isteyen kullanıcılar socios.com sitesinde üye olduktan sonra bu coinlere erişebilir.

Bar coin satın almak isteyen kişi kripto para değişimi yolu ile bu işlemi yapabilirler. Taraftarlar önce CHZ coin satın alır daha sonra taraftar token ile bunları değiştirebilirler. Taraftar tokeni bir takıma ya da kulübe özel olarak tanımlanmış bir varlık olarak anlatılabilir.

FC Barcelona Token Coin Avantajları

FC Barcelona Token coin avantajları bu tokene sahip olan taraftarlar sağladıkları destek ile bu spor kulübü ile etkileşimde olabilirler. Taraftarlar aynı zamanda FC Barcelona spor kulübünün gelecek ile ilgili kararlarında da söz hakkına sahip olurlar. Alan kişiler spor kulübündeki VIP ayrıcalıklardan ve pek çok avantajdan yararlanabilirler. Bu coin sadece taraftar ve kulüp arası etkileşimde değil spor kulübünün taraftarını da kripto para piyasasına ve bu tarz altcoinlere ısındırma da önemli bir görevi üstlenir. Piyasanın insanlara tanıtımında önemli bir rol oynar.

BAR coin sahibi taraftarlar kulübün soyunma odalarının dizaynı, takım formasının modeli ve dizaynı ve takım oyuncuları hakkındaki görüş ve düşüncelerini bildirirken söz hakkına sahip olurlar. Yapılan anketlere BAR token ile ödeme yaparak katılabilirler.

FC Barcelona Fan Tokenin Geleceği

FC Barcelona fan tokenin geleceği hakkında oldukça olumlu görüşler bulunmaktadır. Binance piyasasına girerken fiyatı 2 Euro olmuştur ve şu anda 33 Euro dolaylarındadır. Bir yıldan kısa bir sürede bu artışı yaşayabilmesi önemli ortaklıklara da bağlıdır. Piyasayı yeni kullanıcılara tanıştırması ve taraftar tokeni olması sebebiyle analistlere göre çok daha parlak gelecek yaşayacağı söylenmiştir.

Socios sitesi üzerinden bazı oyunlara katılarak taraftarlar coin kazanabilirler. 7/24 para transfer hakkına sahiptir.

FC Barcelona Fan Token Nasıl Alınır

FC Barcelona Fan Token Kaç TL?

Fc Barcelona fan tokenin fiyatı bir tanesi için 339 TL civarındadır. Binance piyasasında 338 TL’den, Paribu’da ise 337 TL’den işlem görmektedir. Yine de FC Barcelona fan tokenin en güncel fiyatı takip edilmeli daha sonra satın alma yapılmalıdır.

FC Barcelona Fan Token Dezavantajları

FC Barcelona fan tokenin dezavantajları oldukça az olmakla birlikte yok da değildir. Sadece iki farklı kripto para borsasında yer aldığı için erişilebilirlik açısından bir sorun teşkil etmektedir. Kripto para borsasına bağlı sanal cüzdanlarda saldırıya uğrayabilecek bir konumdadır. Bu sebepten dolayı çevrimdışı saklanmalıdır. Her kripto para biriminde olduğu gibi oynaklık derecesi oldukça yüksektir. Yatırım yapmadan önce yakın fiyat takibi yapmak oldukça önemlidir.

FC Barcelona Fan Tokenin Durumu

FC Barcelona fan tokenin hali şu an için yükseliştedir. 2021 yılının ikinci yarısında da yükseleceği tahmin edilmektedir. Spor kulübü tarafından taraftarlara daha fazla ayrıcalık verilmesi durumunda daha fazla rağbet görmesi bekleniyor.

FC Barcelona Fan Token Yorumu

FC Barcelona fan token hakkında analistler oldukça olumlu bir yargıya sahiptirler. Taraftarları kripto para piyasasına çektiği de gözle görülür bir gerçektir. Sadece kulüp ile bağlantı kurmakta rol oynamadığı ve birçok yeni taraftarın kripto piyasasının haberdar olmasını sağladığı düşünülüyor. Bu noktada BAR coin piyasanın tanıtımı konusunda önemli bir işleve olduğu görülüyor. BAR coin sahipleri yorumlardan anlaşıldığı üzere kulüp kararlarına etkili ülmekten oldukça zevk alıyorlar. Soyunma odalarının, forma dizaynlarının ve başka şeylerin nasıl görüneceğini FC Barcelona fan token ödemesi ile oy vererek belirleyebildikleri bu işlemden oldukça memnun oluyorlar.

Yorum Yap

Yorum Yap