Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde telefon kılıfı paketleme ek iş arayanlar için de önemli bir gelir kapısı olmuştur. Telefon kılıfı paketleyerek para kazanmanın yollarını anlattık.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme Yaparak Para Kazanma

Cep telefonları için en mühim aksesuar olan evde telefon kılıfı paketleme bununla birlikte evde ilave uğraş arayanlar için de mühim bir gelir kaynağı. Bu cep telefonu kılıflarının paketlenmesi dönemi birçok kişiye mühim miktarda gelir sağlıyor. Siz de evde ilave uğraş yaparak akça kazanmak istiyorsanız, cep telefonu kılıfı paketleme işiyle gelir kazanabilirsiniz.

Cep telefonlarının en mühim süsleri içinde yer meydan ve bununla birlikte cep telefonlarının kırılmasını engellemek için de kullanılan kılıflar, değişik tarzlarda ve modellerde on binlerce halde tüketiciye sunuluyor. Fazla çok sayıda cep telefonu modeli olması ve her model için fazla değişik tasarımlara haiz kılıfların bulunması sebebiyle, bu cep telefonu kılıflarının paketlenmesi dönemi yorucu ve zahmetli olabiliyor. Bu durumu sökmek için işletmeler genel anlamda bir personel istihdam etmek yerine evde ilave uğraş arayan kişilere işi bölüştürerek yaptırıyor.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde cep telefonu kılıfı paketleme işini yapmak fazla kolaydır. Sadece bu işi tek başınıza yapmak yerine birkaç şahıs ile yaparak daha çok sayıda sipariş almanızı tavsiye ederiz. İşletmeler surat, bin siparişlere çoğu zaman müspet cevap sağlamak yerine toplu bir halde uğraş yapabilecek kişilere uğraş sağlamaktadır.

Yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonu kılıfını alıp, bu kılıfları naylon poşete ve arkasından da kutuya yerleştirmekten diğer bir şey değildir. Birtakım durumlarda kılıf kutularına muhtelif ilave mamüller de titizlikle yerleştirilebiliyor.

İş bulabilmek için cep telefonu kılıfı üretimi meydana getiren işletmeler ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu işletmeler çoğu zaman organize endüstri yerleri ile büyük imalathanelerin bulunmuş olduğu bölgelere yakın noktalarda bulunmaktadır. Bu atölyeler ile müzakere sağlayarak evde ilave uğraş amacıyla cep telefonu kılıfı paketleme işi yapabileceğinizi belirtmeniz kafi.

Yaklaşık olarak bin tane cep telefonu kılıfı paketleme işi için 150 TL ödeme alırsınız. Böylelikle 3-4 şahıs emek vererek günlük 5 bine yakın cep telefonu kılıfını paketleyebilir ve satışa hazır hale getirebilirsiniz.

Önemli Not: İş alma sürecinde hiç fakat hiç güvenmelik yahut muhtelif adlar ile akça ödemesi yapmayın. Kimse size uğraş verirken sizden ücret istek etmez.

Yorum Yap

Yorum Yap