Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme İşi veren firmalar ile sizde evinizden kısa yoldan para kazanabilir ve kendinize aylık 6000 TL kadar ek gelir kazancı elde edin.

evde paketleme İşi veren firmalar

Covid-19 salgını etkisiyle birçok işletmenin evden emek harcama modeline geçmesiyle beraber evde paketleme İşi veren firmalar sayısında mühim düzeyde artış yaşanmıştır. Sadece bu zamanda gelir kaybı yaşayan kişilerin sayısındaki artış da paketleme işlerine yönelimi artırmış ve eskiye gore evde paketleme işi bulmak mühim düzeyde güçleşmiştir. Bu rehberde 2021 yılı itibarıyla evde paketleme veren şirketler ve yapılabilecek paketleme işlerini bulabilirsiniz.

Türkiye’de evde ilave uğraş olarak yapılabilecek en iyi işlerden biri paketlemedir. Devletimizde evde paketleme işi veren birçok şirket bulunmaktadır ve bu şirketler vasıtasıyla aylık 6000 liraya kadar ilave gelir elde etmek olası.

Türkiye’de evde paketleme işi veren şirketler nihayet dönemde bu işi çoğu zaman toplu olarak sağlamaktadır. Bundan dolayı 5-6 benlik toplu bir ekibiniz var ise, evde paketleme işi veren firmalardan uğraş alma şansınız terfi edecektir. Evde ilave uğraş yaparak konut ekonomisine katkı sağlamak istiyor ve bunun için bir ilave uğraş fikri arıyorsanız; evde paketleme işi yapabileceğiniz en basit işlerden biridir.

Devletimizde çoğu zaman perakende işi meydana getiren firmaların fazla büyük bir bölümü paketleme hizmetine gereksinim duymaktadır. Sadece bu işletmelerin büyük bir bölümü bunun için personel istihdam etmek suretiyle kapital sahibi değildir. Bundan dolayı paketleme gereksinim duyan işletmelerin büyük bir bölümü bunun için evden çalışabilecek insanlardan hizmet alıyor. Siz de böylelikle paketleme gereksinim duyan işletmeler ya da direkt şahıslar için hizmet verebilir ve nakit kazanabilirsiniz.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle hasılatınız çoğu zaman ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Çoğu zaman tek bir şahıs paketleme işleri ile aylık 6 bin liraya kadar gelir elde edebiliyor. Sadece evde paketleme işi veren şirketler tek bir kişiye çoğu zaman uğraş vermiyor. İşletmeler çoğu zaman 5-6 benlik gruplara uğraş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

Evde paketleme işi veren şirketler yönelik inceleme yaparken fazla yüksek rakamlarda gelir iddiasında bulunan işletmelere karşı dikkatli olun. Evde paketleme işi ile aylık 6 bin liradan çok gelir elde etmek bu işin üst zirveleri içinde yer almıştır.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Mühim olan paketleme işini bulabilmektir. Maalesef vatanımızda işsizliğin yükselmesiyle beraber evde ilave uğraş yapmak isteyenlerin sayısı fazla yükselmiş ve bundan dolayı uğraş bulmak eskiye gore zorlaşmıştır. Şayet uğraş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri meydana getiren firmalara direkt telefonla ulaşabilir ya da işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Şayet bu işi meydana getiren firmalara ulaşamadıysanız direkt şehrinizdeki Organize Endüstri Yerleri‘ne gidebilirsiniz. Buna karşın uğraş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından uğraş aradığınıza ilişik bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bizlere evde ilave uğraş yapabileceklere ilişik bir havadis talebinde bulunduğunda, bu uğraş ilanlarını size ulaştıracağız. Ama, nihayet dönemde fazla çok paketleme işinin bulunmadığını belirtmekte fayda mevcut.

ÖNEMLİ NOT: DOLANDIRICILARA DİKKAT!

Hiç lakin hiç evde ilave uğraş meydana getiren şirketler size uğraş vermek için sizden nakit istememektedir. Sizden nakit isteyen bir şahıs ya da kuruluş olduğunda hemen görüşmeyi sonlandırın. Bundan dolayı fazla büyük olasılıkla dolandırılacaksınız. Bundan dolayı evde ilave uğraş ararken hiç bir işletmeye ya da şahsa nakit ödemeyin!

Çoğu zaman vatanımızda aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

evde paketleme İşi veren firmalar ile para kazan

1. SABUN PAKETLEME

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Çoğu zaman naturel sabun meydana getiren firmaların büyük bir bölümü paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işini yapmak kolaydır.

Çoğu zaman sabunlar 3’lü ve 6’lı paketler gibi hazırlanmış olur ve bunlar büyük koli paketlerine yerleştirilir. Sıhhat ve hijyen koşullarının iyi bir halde sağlanması önemlidir. Koliler ve paketler firma tarafınca çoğu zaman tertipli olarak denetim edilir.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

Evde yapılabilecek ilave işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Çoğu zaman 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanmış olur. Bu paketleme işi nihayet zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bulabilmek olası. Çoğu zaman atölyeler tarafınca sağlanan paketleme işleri içinde yer almıştır. İnternetten üreticileri aramak ve iletişime geçmek uğraş bulmanızı kolaylaştırabilir.

3. TESBİH PAKETLEME

Devletimizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de nihayet dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile beraber tesbih paketleme gereksinimlerinde artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

Online satış kanallarının haberleşme adresleri ile bilhassa Feysbuk’ta sayfaları bulunan üretim atölyelerine ulaşmanızı tavsiye ederiz. Tesbih paketlemeye yönelik işlerin sayısında mühim bir artış mevcut.

4. KINA PAKETLEME

Nihayet dönemde Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla beraber kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu uğraş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kına üretim atölyeleri tarafınca verilen paketleme işleri içinde yer almıştır. Bilhassa Güneydoğu Anadolu bölgesinde yoğun olarak uğraş bulabilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

Mumlar artık çoğu zaman dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum meydana getiren işletmeler artık şık ve standart ölçüler haricinde mumlar üretiyor. Vaziyet bu şekilde olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi meydana getiren firmalardan rahatça alınabilecek bir ilave iştir.

Mum paketleme işini yapmak kolaydır. Sadece değişik dekoratif mumların herbirini şık olarak ayrı ayrı paketlemek mühim bir mesai istemektedir. Tekli olarak en çok gelir elde eden paketleme işleri içinde yer almıştır.

Mum üretimi meydana getiren tesis sayısı azdır. Çoğu zaman İzmit ve Bursa dolaylarında fazla çok tesis bulunuyor.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de nakit kazanabilirsiniz. Bu işi meydana getiren şirketler çoğu zaman 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bundan dolayı paketleme için personel istihdam etmek hikayesinde kafi ana paraya haiz değiller. Siz de plastik ve karton imalatı meydana getiren işletmeler vasıtasıyla evde bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

Piyasada satılan yüzlerce değişik modelde parlak zeka cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden fazla daha basit. Sadece bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek hikayesinde personel istihdam etmek yerine; evde ilave uğraş olarak bu işi yapanlardan yardımcı almaktadır. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak nakit kazanabilirsiniz.

Satış rakamlarında yaşanmış olan yükseliş ile beraber 2021 yılı itibarıyla en fazla bulunabilen paketleme işleri içinde içeriyor. 3 benlik bir takım ile tertipli emek harcama kararı aylık 15 bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür.

8. VİDA PAKETLEME

Yaşadığınız şehirde bir organize endüstri bölgesi var ise, muhtemelen vida ve muhtelif irtibat elemanları üreten şirketler da bulunuyordur. Bunlar vasıtasıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Vida ve irtibat elemanlarının sayısı bir fazlaca fazladır. Bundan ötürü bu uğraş mühim düzeyde mesai istemektedir. İşletmeler çoğu zaman sürümden hasılat elde etmiş olduğu için satış sayıları bir fazlaca fazladır. Dolayısıyla nakit kazanabilecek seviye için bir takım ihtiyacınız olacak.

9. BONCUK PAKETLEME

Evde ilave uğraş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden değişik boncukları ayıklamalı ve muayyen bir miktarda paketlemelisiniz.

Boncuk paketleme işi birçok öbür paketleme işine gore daha zahmetlidir. Gelir potansiyeli ise öbür uğraş fikirlerine nazaran daha düşüktür.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

Duş başlıkları çoğu zaman 5-6 değişik parçadan oluşmaktadır. Bu mamüllerin imalatını meydana getiren şirketler ile anlaşarak hem montaj bununla beraber paketleme yapabilirsiniz. Bu mamüllerin imalatını meydana getiren fazla sayıda şirket ne yazık ki bulunmuyor.

Montaj mevzusundaki yardımcı vasıtasıyla tek şahıs için aylık 6 bin liraya kadar net gelir fırsatı sağlıyor.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama bununla beraber paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu mamüllerin imalatı meydana getiren firmalara ulaşmanız kafi.

Çoğu zaman pabuç atölyelerinde bağcık üretimi de yapılmaktadır. İş bulmak için pabuç atölyelerinden de havadis alabileceğinizi belirtmekte fayda mevcut. Gelir potansiyeli ise düşüktür. Yaklaşık tek şahıs için aylık gelir 2 bin lira düzeyinde bulunuyor.

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

Her geçen gün üretimi artan mamüller içinde yer almıştır. İnternetten satış sayıları mühim düzeyde yükseliş yaşamaktadır. Birçok ürünün montajı ve paketlemesi ile satışa sunuluyor.

Evde ilave uğraş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu mamüllerin imalatını meydana getiren firmalardan rahatça uğraş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Çoğu zaman bu uğraş dernekler tarafınca verilmektedir. Bilhassa Ramazan ayında ve dini bayramlar döneminde uğraş kütlesi ağırbaşlı miktarda artmaktadır. Sene boyu tertipli uğraş bulmanın güç olduğu paketleme işleri içinde yer almıştır. Sadece dönemlik olarak gelir potansiyeli mühim seviyede artıyor.

14. MASKE PAKETLEME

Covid-19 pandemisiyle beraber en fazla bulunan paketleme işlerinden bir tanesi de maske paketlemedir. Bu işi meydana getiren firmaların sayısı tam anlamıyla katlanmış ve işletmeler evden çalışmak isteyenlere de bu işi vermeye adım atmıştır. Ağırbaşlı bir kadroya sahipseniz, 2021 yılı itibarıyla bulabileceğiniz en iyi paketleme işi; maske üretimi meydana getiren işletmelerdir.

15. SÜPÜRGE TORBASI PAKETLEME

Yüksek adetli satış rakamlarına ulaşan süpürge torbaları için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Çoğu zaman 10’ar ve 50’şer iki ayrı paketleme talebi bulunmaktadır. Bu işi çoğu zaman markasız üretim atölyelerinden bulabiliyorsunuz. Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana şeklinde büyük organize endüstri bölgesi bulunan şehirlerde yoğunlukla bulunabilen bir paketleme işidir.

16. TÜTSÜ PAKETLEME

Kullanması nihayet dönemde tekrar moda olan tütsüler için paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Ufak üretim atölyelerinde üretilen tütsüler için verebileceğiniz paketleme işi ekibiniz aracılığı ile aylık 4 bin liraya kadar net gelir elde edebilirsiniz.

17. HAVLU PAKETLEME

Şık bir paketleme ihtiyacına haiz olan havlular için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Bilhassa çeyiz amacı ile kullanılan ve gelinler için şık bir halde paketlenen havlulara yönelik mühim uğraş fırsatları bulunmaktadır. Değerlendirmek için tekstil atölyelerini kullanabilirsiniz.

18. DEKORATİF TAŞ PAKETLEME

Dekoratif taşlar, enteresan bir sektör olarak nihayet dönemde mühim satış rakamlarına ulaşmıştır. Ülkemizin her noktasında konutlara ve uğraş yerlerine yönelik satılan dekoratif taşlar için de paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işi kendi başına meydana getiren birçok konut bayanı da bulunuyor. Siz de kendi dekoratif taşlarını doğadan toplayıp, Instagram şeklinde platformlarda paketlenmiş bir halde satışa sunabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap