En Çok Para Kazandıran Uygulamalar Listesi

Ücretsiz ve kolay kullanımlı en çok para kazandıran uygulamalar sayesinde cep telefonundan ek gelir elde edebilir ve para kazanabilirsiniz.

para kazandıran uygulamalar

Çok çok vakit ya da gayret masraftan birazcık ilave gelir arıyorsanız mükemmel haberlerim mevcut; bu parasız ve basit kullanımlı para kazandıran uygulamalar yardımıyla cep telefonundan nakit kazanabilirsiniz. Ve evet, alışveriş yaparak bile nakit kazanabilirsiniz!

Aşağıda listelenen nakit kazandıran uygulamalar sizi herhangi bir zamanda varsıl yapmaz. Lakin birçoğu size ekstra birazcık nakit kazanma fırsatı verebilir.

Her insanın kullanabileceği nakit kazandıran uygulamalar (Android ve iOS) 2021 listesini sizin için derledim. Şimdi, parlak zeka telefonunuzu kullanarak nakit kazanabileceğiniz uygulamalara göz atalım.

Para kazandıran mobil uygulamalar arasından size en müsait olanı öğrenmek için makaleyi sonuna kadar okumanız mühim. Bu halde hazırsanız, derhal başlamış olalım. 2021’de en popüler nakit kazandıran uygulamalar:

1. Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar

Parasız kaydolun, anketleri doldurun, akça nakit kazanın. Anket doldurarak nakit kazandıran Türkçe uygulamalar yardımıyla muhtelif mevzularda fikirlerinizi paylaşarak ödeme alın.

Büyük ödülleri kazanmak için birden çok anket paneline kaydolun ve size verdikleri her anketi doldurun. İstediğiniz kadar sayıda anketi tamamlayın, sadece ne kadar fazla katılırsanız, o denli fazla kazanırsınız.

2. Yandex Toloka

Teknoloji üreten pek fazla firma artık suni zeka kullanıyor olsa bile insan eli değmeden gerçekleşmesi olanaksız görevler mevcut. Yandex Toloka, size bu görevleri yerine getirmeniz koşulu ile ödeme oluşturmaya hazır.

Üstelik bu görevler pek güç değil. Ek olarak, 2021’de en fazla mükafat veren nakit kazandıran uygulamalar içinde içeriyor.

Arama, haritalar, tercüme ve mail başta olmak suretiyle muhtelif alanlarda hizmet veren Yandex, genel anlamda arama neticelerini iyileştirmek amacıyla insan beynine gereksinim duyuyor.

Mesela, bir arama yapmanız ve karşınıza çıkan sonuçlardan hangisinin sorguya tam olarak yanıt verdiğini söylemeniz isteniyor.

Kayıt olun, bilgisayar ile bağlanın ya da uygulamayı indirin ve size öneri edilen görevleri yerine getirmek koşulu ile internetten nakit kazanın.

3. PostBee

PostBee, kim bilir parlak zeka telefondan nakit kazanmanın en zahmetsiz ve en kati yolu. Bir çoğunuz, hatta hepiniz İnstagram kullanıyor olmalısınız, peki paylaşım yaparken bununla birlikte nakit kazanmayı asla düşündünüz mü?

PostBee, takipçi sayınızı gözetmeksizin istenen reklam paylaşımlarını İnstagram’da yapmanız karşılığında size belli bir ücret ödüyor.

Zahmetsiz bir halde aza olduktan sonrasında İnstagram hesabınızı PostBee’ye bağlıyorsunuz. Hemen sonra dilediğiniz reklamları İnstagram hesabınızda paylaşarak orada yazan ücreti hesabınıza alabiliyorsunuz. Ödeme, verdiğiniz İban adresine yapılıyor.

PostBee’nin en güzel tarafları ise, takipçi sayınızın bir öneminin olmayışı ve reklam postlarının kaliteli içeriklerden oluşmasıdır. Kayıt olup PostBee reklamı yaparak ilk 5 TL’nizi derhal kazanabilirsiniz.

4. Money App

Düşünce belirtme, oyun oynama, mağaza ürünlerini araştırma, hizmetleri kontrol etmek ya da tecrübe sürümlerini incelemek şeklinde kolay görevleri başarıyla tamamlayarak nakit kazandıran uygulamadır.

Yapmanız ihtiyaç duyulan Money App uygulamasını parlak zeka telefonunuza indirip kendi adınıza parasız bir hesap kurmak ve size verilen görevleri tamamlamak.

Görevler umumi olarak yeni piyasaya çıkmış oyunlar ya da uygulamaları tecrübe etmek oluyor. Bu görevler karşılığında elde ettiğiniz parayı papara üstünden akça ya da Amazon armağan kartı olarak alabilirsiniz.

5. What’s Around

Bu uygulamanın işleyiş modeli çektiğiniz resimleri satmaktır, lakin What’s Around yardımıyla yalnız o anda çektiğiniz fotoğrafları satabiliyorsunuz. Çevrenizde o anda kaydedilmeye paha bir şey yakalayıp bu hatıra tatbik üstünden satışa sunabiliyorsunuz.

Para kazandıran uygulamanın bu özelliği yardımıyla öbür resim satış uygulamalarına bakılırsa ön plana çıkmanız daha mümkün. Doğal ki dizi dışı bir şeyler yakalamanız koşulu ile. En güzel hatıra eline geçiren büyük oranda hasılat elde edebilir.

6. Bounty

En popüler nakit kazandıran Türkçe uygulamalar içinde yer meydan Bounty, size verilen görevleri yerine getirmeniz koşulu ile ödeme yapmayı öneri ediyor. Bu görevler, anketler, saklı alıcı, tatbik testleri vb. olabiliyor.

Saklı alıcı vb. sahada yapılması ihtiyaç duyulan görevler birazcık zahmetli olmasının yanında fazlaca iyi ödeme öneri ediyorlar. Size en yakın olan görevleri harita üstünde gösterildiği için kolayca belirleyebilir ve yerine getirebilirsiniz.

Çevresindeki görevleri yapmak için bisiklet kullanan ve yalnız nakit kazanmakla kalmayıp bununla birlikte spor da icra eden bir dost Youtube üstünde bir video yayımlamıştı. Aslına bakarsak asla kötü düşünce değil.

7. Artiway

İnternet üstünden alışveriş yapmaktan keyif alanların kesinlikle kullanımı ihtiyaç duyulan Artiway, yapmış olduğunuz bütün alışverişlerden nakit kazandıran Türkçe uygulamadır.

Hemen hemen bütün e-ticaret siteleri ile anlaşması olan bu uygulamayı indirin ve alışveriş yaparken kullanın. Yapmış olduğunuz her alışveriş nihayetinde hesabınızda nakit birikmeye başlasın.

Evet, buna nakit kazandıran tatbik olarak bakmak yanlış şeklinde gözüküyor lakin sonuçta artık hepimiz web üstünden alışveriş yapıyor.

Aslına bakarsak bu tatbik tıpkı alışveriş karşılığı bonus veren kredi kartları şeklinde, lakin burada biriken parayı akça almak olası.

8. Airbnb

Birazcık ekstra paraya mı ihtiyacınız mevcut? Evinizde kullanmadığınız ekstra bir odanız var ise Airbnb ile kiralayın. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan misafirlerin rezervasyonlarını tedvir etmek ve evinizi pak ve hazır bir hale getirerek ziyaretçilerin gelmesini beklemek.

9. Foap

Günümüzde parlak zeka telefonlar mükemmel fotoğraflar çekebilecek donanıma haiz. Ve reklam şirketleri başta olmak suretiyle birçok marka parlak zeka telefonlar ile çekilmiş tabii fotoğraflara gereksinim duyuyor.

Foap, cep telefonu ile çektiğiniz fotoğrafları satarak internetten nakit kazanma şansı tanıyor. Uygulamayı indirin, bir hesap oluşturun ve çektiğiniz kalifiye fotoğrafları etiketleyerek yayınlayın.

Şayet beklentiye yanıt verecek özellikte fotoğraflar çekebilecek kabiliyete sahipseniz iyi kazanabilirsiniz. Resim istek eden şirketler beklentilerini ve ne çeşit fotoğraflar istediklerini açıkça belirttiği için size yol gösteriyorlar.

5 milyona yaklaşan üyesi ile resim tutkusu olan bireyler içinde fazla popüler bir nakit kazandıran tatbik bulunduğunu belirtmekte yarar mevcut.

10. Mistplay

Mistplay, telefonunuzda oyun oynamanız için size ödeme icra eden ve yalnızca Android’e hususi bir uygulamadır.

Rollendirirken puan ve bitirme yarışmaları için fazladan puan kazanabilirsiniz. Toplumsal bir uygulamadır, böylece arkadaşlarınızla oynayabilir ve hatta uygulamada söyleşi edebilirsiniz.

Mistplay, Visa armağan kartı olarak ya da Amazon, PlayStation, Google Play ve daha fazlasına yönelik armağan kartları ile ödeme yapar.

Bu nakit kazandıran tatbik aslına bakarsak oyun geliştiriciler için bir oyun kontrol sitesidir, bundan dolayı size oyun oynamanız için nakit ödemeye hazırlar.

Rollendirirken art bildirimde bulunmanız ve aksaklıkları belirlemek için muavin olmanız istenecektir.

Bulunduğunuz bölge, oyun oynamak için harcadığınız zaman ve bulunduğunuz düzen şeklinde değişik faktörlere dayalı olarak puan elde ettiğiniz için bu uygulamanın ne kadar ödediğini kestirmek güç.

11. Fiverr

Fiverr, bir profil oluşturabileceğiniz ve yazma, yazımlama, video düzen, grafik tasavvur, internet geliştirme ve fazla daha fazlası hizmeti listeleyebileceğiniz bir online pazardır. Fiverr’da nakit kazanmak için listeleyebileceğiniz hizmet türleri hemen hemen sınırsızdır.

Pazarlanabilir bir kabiliyetiniz var ise, Fiverr hizmetinizi listelemek için en iyi nakit kazandıran uygulamalardan biridir. Bir profil oluşturarak ve sunduğunuz hizmetleri özetleyerek başlarsınız.

Fiyatlarınızı siz belirlersiniz; Öbür özgür çalışanların ne kadar ücret almış olduğu hakkındaki bir düşünce edinmek için listelere göz atmanızı tavsiye ederim. Birkaç işi tamamladıktan sonrasında fiyatlarınızı yükseltebilir ve fazladan hizmetler sunabilirsiniz.

12. Google ödüllü anketler

Android kullanıcıları anketlere cevap verebilir ve Google Play’de kullanılmak şartıyla nakit kazanabilir, sadece anketlere bağlı olarak krediler değişmiş olur.

Uygulamayı indirin, kendiniz hakkındaki birkaç soruya yanıt verin ve ilk anketinizi almak için bekleyin. “Hangi arma en iyisi” şeklinde mevzuları kapsayan haftada yaklaşık bir anket gelir.

Google ödüllü anketler, kayıt aşamasında sizden eksiksiz haber aktarımı istemektedir. Google, daha evvel kayıt olduğunuz bilgilerinizi karşılaştırıyor. Doğru bilgiler girmediğiniz taktirde büyük olasılık ile kayıt olamayacaksınız.

Kayıt aşamasını geçtikten sonrasında tek yapmanız ihtiyaç duyulan anketleri muadil getirip doldurmaya adım atmak. Kayıt olduktan sonrasında size muhtelif anketler geliyor. Doldurması 5 dakika bile sürmeyen bu anketler karşılığında Google play kredisi kazanıyorsunuz.

13. Ebates

Katılımcı 1800 perakendeciden herhangi birinden online alışveriş yapmış olduğunuz her defasında yüzde 40’a kadar nakit kazanın. Ek olarak, iki arkadaşı yönlendirmek için 50 dolara kadar kazanabilirsiniz.

Uygulamayı iOS ya da Android cihazınızda indirmeniz yeterlidir. Ödemeler her üç ayda bir çek ya da PayPal ile yapılır. Ek olarak, paranızı bir yardım kuruluşlarına veya aile üyelerine gönderilebilirsiniz.

14. Slidejoy

Android cihazınızın monitör kilidine reklam koyduğunuz için ayda yaklaşık 5 ila 15 dolar nakit kazandıran mobil uygulamadır. Telefonunuzu her denetim ettiğinizde bir havadis hikayesi ya da promosyon görürsünüz.

Bu mevzuda daha çok haber edinmek için sola kaydırın, diğer bir kart görebilmek için yukarı kaydırın ya da telefonunuzu düzgüsel halde kullanmak için sağa kaydırın.

Reklamlara alaka duymanız daha çok ya da daha azca nakit kazanmanızı sağlamaz, bu yüzden ödeme almak için hiç bir şey yapmak zorunda değilsiniz.

para kazandıran uygulamalar listesi

15. Pact

Pact, sağlığınız ve fitness hedeflerinize ulaşmanız için elinden geleni yapıyor. İOS ya da Android cihazınızda uygulamayı indirin, daha çok egzersiz yapmak ya da sıhhatli beslenmek için haftalık bir plan yapın, hedeflerinizi kovuşturmak için uygulamayı kullanın ve tamamlanan etkinliklerin sayısına bağlı olarak nakit kazanın.

Faaliyetleriniz GPS, fotoğraflar ve öbür hizmetler ile takip edilir. Anlaşmayı yerine getiremezseniz ödeme alamazsınız.

16. BookScouter

Eski kitaplarınızı satarak nakit kazandıran mobil uygulamalar içinde en popüler olanıdır. Bu iOS ve Android uygulaması, biri olan kitap satın alma sitelerinden tutarları anında karşılaştırmak için barkod numarasını taramanıza ya da girmenize imkan tanır.

En yüksek fiyatı sunan alıcıyı seçin ve kitabınızı ücretsiz bir şekilde gönderin. Kayıt kolaydır. Bir hesap kurmak ya da bir sıra müsait toplumsal file üstünden giriş yapmak için e-posta adresinizi kullanın.

17. AppTrailers

İOS ya da Android cihazınızda 30 saniye ya da daha kısa devam eden yeni uygulamaların fragmanlarını izleyin ve bunun için ödeme alın.

Hasılatlar 500 puandan (50 sent) adım atar ve armağan kartları ya da PayPal üstünden akça olarak kullanılabilir. Bu tatbik ile nakit kazanmanın diğer bir yolu: Video yükle ve beğeni kırmızı.

18. Loot

Beğendiğiniz markaların fotoğrafını çekin ya da toplumsal medyada içerik bölüşmek şeklinde işlemleri tamamlayın ve bunun için ödeme alın.

Adım atmak için uygulamayı iOS ya da Android cihazınızda indirin, değişik marka kampanyalarına göz atın ve bir işlemi tamamlayın. 10 dolara ulaştığınızda PayPal hesabınıza hasılat çekilebilir.

19. Swagbucks

Internet’de arama yaparak, anketleri tamamlayarak, video izleyerek, arkadaşlarınızı yönlendirerek, alışveriş yaparak, hususi teklifleri tamamlayarak ve  keyifli yarışmalara girerek 2021’de nakit kazandıran mobil uygulamadır.

20. Gigwalk

Kabiliyet setinize gereksinim duyan mahalli işletmelere bağlanarak dilediğiniz kadar ilave uğraş bulun. İOS ya da Android cihazınızda uygulamayı indirin, hesabınızı kaydedin ve harita ya da listede gördüğünüz görevlere başvurun.

Bu nakit kazandıran tatbik 2021’de vazife başına 3 $ ila 100 $ içinde ödeme yapar ve PayPal üstünden ödeme alırsınız.

21. Clashot

Parlak zeka telefonunuzla sanat, kent, aş ve daha fazlasını fotoğraflayın ve bu tarz şeyleri satışa sunarak ödeme alın. Android ve iOS kullanıcıları, 2021’de 50 sentten 80 dolara kadar resim satabiliyor ve satış başına yaklaşık yüzde 44 oranında telif hakkı kazanabiliyor.

Kullananların Clashot’ta bir hesap açmaları, tam bir izah ve bir model sürümüyle bir resim paylaşmaları ve satışa adım atmak için süratli bir doğrulama dönemini tamamlamaları icap eder.

22. Ibotta

İnternetten alışveriş yapmadan evvel kolay görevleri tamamlayarak akça ödüller kazanmak için Ibotta’ya gidin. Bir mağazada alışveriş yaptıktan sonrasında yapıt barkodlarınızı taratın ve satın alma işleminizin doğrulanmasını sağlamak için makbuzunuzun bir fotoğrafını gönderin. Bir sadakat kartı kullanırken, yalnız kartınızı taratmayı ya da telefon numaranızı girmeyi ihmal etmeyin.

23. Mobee

Bölgenizdeki işyerlerinde esrarengiz alıcı olun. İOS ya da Android cihazınız için uygulamayı indirin ve ilginizi çeken bir vazife bulun. Sorulacak 5 ila 10 suali yanıtlamak yalnız birkaç dakika alır ve 24 saat içerisinde puanlarını almaya hak kazanırsınız.

24. Shopkick

Parasız armağan kartları ile kendinizi şımartın. Shopkick ile mükafat puan kazanmanın bir fazla değişik yolu vardır (bunlara vuruşlar deniyor).

Parasız armağan kartları için tekliflerden yararlanın ve keyfini çıkartın. 2021’de nakit kazandıran mobil uygulamalar listemizin 24. esnasında yer meydan Shopkick, alışveriş konulu bir uygulamadır.

25. Tap Cash Rewards

2021’de nakit kazandıran bu android uygulaması, en yeni parasız oyunları ve uygulamaları indirmek, yüklemek ve oynamak için armağan kartları ve akça nakit kazanmanızı sağlar; videoları kovuşturmak ve kolay görevleri tamamlamak iç.

Kafi kredi kazandıktan sonrasında, bu tarz şeyleri Amazon, Google Play armağan kartları ya da PayPal üstünden akça olarak kullanabilirsiniz.

26. Money Machine

Uygulamaları indirmek ve video kovuşturmak şeklinde basit görevleri tamamlayarak nakit kazanın. Teklifler her gün mevcuttur.

Bu sayede PayPal üstünden nakit çekebileceğiniz ya da muhtelif teklifler için muamele yapabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz. Para kazandıran bu Android uygulamasını arkadaşlarınızla paylaşarak referans da kazanabilirsiniz.

27. Snap by Groupon

İOS ya da Android cihazınızda bu uygulamayı indirerek kuponları toplayın. Markete gitmeden evvel tekliflere göz atın ve satın almak dilediğiniz herhangi bir şeyi alışveriş listenize ilave edin. Eşyaları satın aldıktan sonrasında makbuzun fotoğrafını çekin ve minimum 20 $ kazandıktan sonrasında akça ödeme isteyin.

28. Field Agent

Mahalli tenzilat mağazanızı ziyaret etmek ve bir ürünün resmini çekmek veya fiyatını doğrulamak şeklinde kolay işleri tamamlamak karşılığında her bir vazife için nakit kazandıran mobil uygulamadır.

İOS ya da Android cihazınızda uygulamayı indirin, profilinizi tamamlayın ve PayPal ya da banka hesabınıza gönderilecek parayı kazanmaya başlayın.

Uygulamaya yüzlerce ufak işletme ve General Electric, Johnson & Johnson ve Walgreens şeklinde büyük firmalar tarafınca kullanılmaktadır.

29. Iconzoomer

Tüketici etkinliğinizin anlık fotoğraflarını paylaşın ve fazladan nakit kazanın. İOS ya da Android cihazınızda uygulamayı indirin, bir profil oluşturun ve görevleri almak için bekleyin. Akşam yemeğinde yediğiniz şeyler ya da giydiğiniz ayakkabılar şeklinde şeylerin fotoğraflarını çekmeniz istenecektir.

Fotoğrafı çektiğiniz ürünlere ait bir araştırma paylaşın ve kredi almak için resmi gönderin. Hesap bakiyeniz 200 krediye geldiğinde PayPal ödemesi istek edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap