Emekliye En Kolay Kredi Veren Bankalar

emekliye en kolay kredi veren bankalar

Emekliye En Kolay Kredi Veren Bankalar ile Emeklilere faizsiz kredi veren bankaları araştırarak sizlere, en uygun kredi veren bankalar listesini burada.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Nakit sıkıntısı yaşayan, borçlarını kapatmak veya yatırımlarını hayata geçirmek isteyenlerin ihtiyaç duyduğu çözümlerin başında banka kredileri gelir. Kabul etmek gerekir ki, kredi almak çoğu zaman zorlu bir sürece dönüşür. Bu durumda tüketiciler kredi alabilecekleri doğru banka arayışına girerler. Bankalar arası sıkı rekabetin sonucu olarak bazı kuruluşlar size ihtiyacınız olan krediyi kolayca sağlayabilir.

Sizin için seçtiğimiz kolay kredi alım yollarını aşağıda görebilirsiniz:

CEPTETEB: Bir ihtiyaç kredisi olan CEPTETEB ile maksimum 30 Bin TL kredi alabilirsiniz. Bu kredi kampanyasının kolaylıklarından biri internet şubesi üzerinden işlem yapma şansı sunmasıdır. Mobil uygulamadan veya cepteteb.com.tr adresine girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Enpara: İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz seçeneklerden biri de enpara.com adresidir. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru ile en çok 50 Bin TL kredi talebinde bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurularda masraf ve sigorta giderleri talep edilmemektedir. Eer Finansbank müşterisi değilseniz bir şubeye uğrayarak gerekli evrakları dilediğiniz zaman doldurabilirsiniz.

N Kolay Kredi: Aktif Bank tarafından sunulan bir ihtiyaç kredisi hizmetidir. 48 aya kadar vade sunan hizmette en çok 50 Bin TL kredi alma fırsatı bulunmaktadır. İnternet üzerinden kolayca kredi çekebileceğiniz bu sistemde bankada hesabı bulunmayanlar, kendilerine gelen evrakları doldurarak başvuru talebinde bulunabilirler.

Emekliye En Kolay Kredi Veren Bankalar

Çalışma döneminde olduğu kadar, emeklilik döneminde de zaman zaman çeşitli sebeplerle nakit ihtiyacı duyulabilir. Emeklilik kredisi birçok kredi türüne göre çok daha kolay alınabilen bir kredi türüdür. Bankalar özellikle kendi bünyesindeki emekli müşterilerine pek çok fırsat sunar. Aşağıda emeklilik kredisi veren bazı bankaların sundukları koşulları sizler için ele aldık.

Vakıf Bank Emeklilik Kredisi: Düşük maliyet ve masrafla emeklilik kredisi almanın yollarından biri Vakıf Bank tarafından sunulan hizmetten yararlanmaktır. Kefil gerektirmeyen kredinin vadesi 36 aydır. 10 Bin TL tutarındaki kredi faiz oranı 1,17 olarak belirlenmiştir.

PTT Aktif Bank Emeklilik Kredisi: Kefil gerektirmeyen ve PTT şubelerinden emeklilik maaşı alanlar için başvurulan kredide faiz oranı 1,89; maksimum tutar ise 60 Bin TL olarak belirlenmiştir. Vade süresi 48 aydır.

İNG BANK Emeklilik Kredisi: İNG BANK tarafından sunulan hizmette faiz oranı 1, 39 olarak belirlenmiştir. Emekliler için sunulan kredi tutarı en çok 10 Bin TL olarak hesaplanmış olup, vade süresi 36 aydır.

Ziraat Bankası Emeklilik Kredisi: Ziraat Bankası özellikle emekli maaşlarını kendi üzerinden alan müşterilerine avantajlı faiz oranları sunmaktadır. Buna göre konut kredisi için 1,06 ve ihtiyaç için 1,24 faiz oranları uygulanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Emeklilik Kredisi: Yapı Kredi Bankası, kendileri ile çalışan müşterileri için 1,27 faiz oranlı emeklilik kredisi fırsatı sunmaktadır. En çok 10 Bin TL tutarındaki kredinin ödeme vadesi 36 ay olarak belirtilmiştir.

Yorum Yap

Yorum Yap