Birleştirilen İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

birlestiren ihtiyac kredisi nasil cekilir

Birleştirilen İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir, Ziraat Bankası kredi kartı borcu olanlar ile diğer bankalara kredi kartı borcu olanlara ödeme kolaylığı sağlayacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı “Kredi kartı verecek yapılandırma” konusuyla alakalı detaylar belli oldu. Yüzbinlerce bireyin kredi kartı borcuna ödeme basitliği getiren yeni aplikasyon bugün başladı. Ziraat bankası kredi kartı verecek ödeme ve yapılandırma ile ilgili bütün detaylar.

Kredi kartı borcu olan bütün vatandaşlar, Ziraat Bankası’nın rastgele bir şubesine müracaat ederek kredi kartı borçlarını yapılandırabilecekler. Hem Ziraat Bankası müşterileri, üstelik başka bankalara ilişkin borçlular bu fırsattan yararlanabiliyorlar.

Faiz Oranı

Ziraat Bankası yönünden duyurulan detaylara göre Birleştirilen İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına yapılan maaş faiz oranlarından çok daha elverişli şartlar ile sağlanıyor. 24 aya kadar maaş %1,10 ve 60 aya kadar maaş %1,20 faiz oranıyla müşterilere uygun krediyi veriyor.

Kimler Faydalanabilir?

31 Aralık 2018 tarihi bakımından kredi kartı harcaması yahut nakit peşinat çekmesi sebebiyle kart borcunu ödemekte zorlanan ve kart borcu gecikmeye giren bütün vatandaşlar bu fırsattan yararlanabilirler. Üzerindeki faiz ve sermaye yükünü Birleştirilen İhtiyaç Kredisi ile kısmak, elverişli vade seçenekleri ile kredi kart borçlarını ödemek için en yakın şubeye başvurmanız yeterlidir.

Nakit Ödeme

Borç ekstrelerini bankaya götürerek müracaat yapabilecek şahıslar, banka borçlarına karşılık gelen parayı nakit olarak alamazlar. Borç, alakalı bankaya yatırılarak kapatılacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap