Ben Derim Ki Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

Para kazanmanın çok fazla yolu ve yöntemi olsa da internetten para kazanmanın bir yolu da ben derim ki uygulamasından nasıl para kazanılır yöntemidir.

ben derim ki uygulamasından nasıl para kazanılır

Para kazanmanın çok fazla yolu ve yöntemi olsa da internetten para kazanmanın tadı başkadır. Bunlardan bir tanesi de Ben derim ki uygulamasından nasıl para kazanılır. Para kazanabildiğiniz gibi para kayıpta edebilirsiniz. Para kaybetmemek adına güvenilir sitelerden ve uygulamalardan bu yola çıkmak çok fazla önem taşıyor. Binlerce internetten para kazanma yöntemi var fakat ne kadarı güvenli ne kadarı riskli? Güvenli bir şekilde internetten para kazanmak istiyorsanız acele etmemeli ve önünüze gelen her siteye de kayıt yaptırmamalısınız. Kayıt olurken mutlaka gizlilik sözleşmesini, kişisel verilerin korunma metnini okumalısınız, okuduktan sonra kabul etmeli ve üye olmalısınız.

İnternetten Ben Derim Ki Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

Evde İnternetten para kazanma yolculuğunda gayet güvenilir olan ‘ben derim ki’ adlı uygulamadan nasıl para kazanılır bundan söz edeceğiz. Ben derim ki para kazandırmaya yönelik bir site aynı zamanda uygulaması da mevcut. Anket doldurarak para kazandıran sitelerden bir tanesidir. Uygulamaya istediğiniz her yerden giriş yapabiliyorsunuz (telefon, tablet, bilgisayar…) Belli aralıklarla ve sizin verdiğiniz bilgilere bakılarak (yaş, yaşadığınız şehir, medeni durum, eğitim…) anket gönderimi yapılıyor.

Gönderilen anketlere katıldığınızda en fazla 2 hafta içerisinde onaylanıyor ve puanınız hesabınızda gözüküyor. Bir defa ödeme aldığınız takdirde bu süreyi beklemenize gerek kalmıyor. Çünkü katıldığınız anketin puanı anında hesabınıza yansıyor, bu da güzelliklerden biri. Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3.taraflarla paylaşılmıyor. Yalnızca anketlere katılabilmeniz, ödeme limitine ulaştığınızda ödeme alabilmeniz için bu bilgiler sizlerden alınıyor. Aksi halde başka bir durum söz konusu değil. Ödeme limiti demişken ödemelerinizi 2000 puan olduğunda 20 TL olarak telefonunuza kontör yükleyerek veya uygulamada yer alan bazı market çekleri mevcut, bu çeklerden alarak da ödeme talebi verebilirsiz.

ben derim ki uygulamasından nasıl para kazanılır detaylar

Eğer bu şekilde değil de para olarak elinize geçsin istiyorsanız 4000 puan kazanmanız gerekli,4000 puanda 40 TL’ye eşit. Ödeme talebi verirken uygulamaya kayıt olduğunuz, uygulamada yer alan isime ait banka hesabı olmalı. Başkası adına ödeme talebi veremezsiniz. Bu da güvenlik açısından alınan tedbirlerden bir tanesidir. Ben derim ki uygulamasından ödeme talebi verirken herhangi bir problemle karşılaşmamak için dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi banka hesap numaranızı doğru bir şekilde girmelisiniz. Tüm bu adımları doğru bir şekilde uygularsanız paranız 3 iş günü içerisinde banka hesabınıza yatacaktır.

Para kazanabileceğiniz ben derim ki uygulamasında herhangi bir sorun yaşarsanız veya aklınıza takılan bir şey olursa iletişim yazan kısımdan ben derim ki uygulaması yetkililerine sorununuzu bildirebilirsiniz. Uygulamada ki kayıtlı mail adresinizden size ulaşıyorlar. Sizleri bekletmeden sorununuzla ilgileniyorlar.

Yorum Yap

Yorum Yap