Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Ekonomik şartlar neticesinde çoğu insan ek gelir elde etme peşinde. Bizde sizlere anket doldurarak para kazandıran uygulamalar makalemizi derledik.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar ve Anket doldurarak para kazanmak herkesin yapabileceği bir iş olduğundan dolayı çok rağbet görüyor. Öğrenciler, ev hanımları, çalışanlar vs. gibi herkes bu işten para kazanabilir. Bunun için hem app store da hem play store da çeşitli uygulamalar mevcut. Bunlardan ikisine örnek verebiliriz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar İçerisinde İlki

Ben derim ki uygulaması. Bu uygulamayı kullanan herkes çokça memnun. Uygulamanın işleyiş şekli şu şekilde; bir ay içerisinde ortalama olarak size 1-4 arası anket gönderiyorlar. Anketlerin gelme sıklığı sizin eğitim durumunuza, medeni durumunuza, yaşınıza, yaşadığınız şehre vs. bağlı olarak değişiyor. Bu anketlerden akçe adı altında bir miktar puan kazanıyorsunuz ve bu puanlar akçeden paraya dönüşüyor. Ödeme alt limitine ulaştığınızda paranızı hesabınıza kolaylıkla çekebiliyorsunuz. Puanların elinize para olarak gelmesini istiyor iseniz ödeme alt limiti olan 4000 puanı biriktirmiş olmanız gerekli. Ancak hesabınızda 2000 puana ulaştığınız vakit de telefonunuza kontör olarak 20 tl aktarabilir veya Migros gibi marketlerde paranızı hediye çeki olarak da harcayabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar ve Siteler

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulama İkincisi

Havucum uygulamasıdır. Havucum uygulamasında da yine aynı şekilde hesabınıza gönderilen anketleri dolduruyorsunuz ve bu anketlerden havuç puan isimli puanlar kazanıyorsunuz. Havucum uygulamasında puanınızı biriktirmeniz diğer uygulamaya göre çok daha kolay. Çünkü, 2000 havuç puana ulaştığınız zaman 20 tl olarak paranızı çekebiliyorsunuz. Diğer uygulamada ki gibi hediye çekleri veya kontör yükleme gibi alternatifleri yok. Sadece para olarak çekebilirsiniz. Ödemelerin bir günü yok ne zaman ödeme talebi verirseniz en fazla 3 iş günü içerisinde ödemeniz yapılıyor. Bir ipucu verecek olursak yaşadığınız şehir kısmını İstanbul olarak seçerseniz daha çok anket gelecektir.

Dikkat etmeniz gereken, paranızı yalnızca hesabınızı açarken yazmış olduğunuz isim üzerine kayıtlı kart ile çekebiliyorsunuz. Güvenlik açısından böyle olması çok daha iyi. Bu iki uygulamayı da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ikisi de gerçekten kısa zamanda ek gelir kazandıran ve ödemenizi yapan uygulamalar. Sürekli anket gelmiş mi diye kontrol etmenize de hiç gerek yok zaten anket geldiğinde email hesabınıza bildirim geliyor. Bu ve bu uygulamalara benzer 2-3 tane daha uygulama kullanırsanız çok büyük gelirler kazandırmasa bile güzel bir ek gelir kaynağı olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap