Alien Worlds (TLM) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Alien Worlds coin nedir, Alien Worlds (TLM) coin nasıl alınır hangi borsalarda listeleniyor, TLM coinin geleceği nasıl şekillenecek hakkında detaylı bilgi.

Alien Worlds

Alien Worlds coin, Alien Worlds Trilium oyuncuları tarafından satın almak için kullanılabilen bir kripto para birimidir. Kullanıcılar kendi stratejilerine fayda sağlayacak diğer stratejileri ve NFT’leri coin ödemesi ile alabilirler. Oyunun içinde erişilebilen 6 farklı DAO gezegeninin yöneticileri seçmek için TLM coin ile oy kullanabilirler. Bu coin ile seçimlerde oy verebilirler.

TLM coin almak için internetten MXC.COM, Hoo, DOD BSC kripto para borsalarından herhangi birine erişim sağlanabilir. Ana sayfaya gidilerek yeni kayıt butonuna basılır ve ekrana gelen hesap açılış tablosunda bilgiler verilerek kayıt olunur. Hesap bilgileri girildikten sonra kaydet butonuna basılır. Bu işlemden sonra hesaba para yatır başlığı seçilerek yatırılacak olan paranın birimi ve miktarı seçilir daha sonra aynı ekrandan kredi kartı yada banka kartı numara bilgileri girilip kripto para dünyasına giriş yapılır ve hesaba para transferi gerçekleştirilir. Yeni bir pencereden kripto para al sekmesine tıklanıp son bölüme gelinir. Son bölümde alınacak olan teleme kripto para birimi, miktarı seçilip satın alma işlemi gerçekleştirilir. Alınan Alien Worlds coin sanal cüzdana yansır.

TLM Coin Yorumu

Analistler Alien Worlds coin yorumu hakkında oldukça pozitif yorumlar yapmaktadırlar. Bu kripto para biriminin NFT ekosistemine yeni bir soluk kazandırdığı ifade edilmektedir. Bu para birimi risk faktörünü en düşük seviyeye getirmektedir. Bu oyunu oynayan oyuncuların Alien Worlds evreni içinde varlık formundaki NFT’leri satabilirler. Bu kazanç fırsatı TLM coini popüler bir hale getirmektedir.

TLM coin yatırımcıları bu para ile hem yatırım yapabilirler hem de oyun ekosisteminde gelişme gösterebilirler. Oyun içinden geçilen 6 gezegenin yönetimine dahil olabilirler. Coin oyunculara oy hakkı kazandırır. Sisteme müdahale edebiliyor olmak oyuncuları memnun etmektedir.

TLM Coin Avantajları

TLM coinin faydası bilgisayar oyuncuları için bir kazanç kapısı olmasıdır. Oyun içindeki kurdukları ekosistemden bir kazanç sağlayabilirler.

Başka bir avantajı ise oyunda görevlerin tamamlanması ile birlikte oyuncular kazanç sağlayabilirler. Bu oyundaki bir sürü zorlu görevi tamamlayan oyuncular Alien Worlds coin dağıtımından yararlanma avantajı elde ederler. Çevrimdışı cüzdanlarında saklanarak saldırısından coinlerini koruyabilirler. Cüzdanlar arası transfer kolaylığı vardır ve sınır ötesine çok düşük bir ücretle transfer yapma şansı bulunur.

Alien Worlds

Alien Worlds TLM Coin

Alien Worlds Coin Dezavantajları

Alien Worlds coinin dezavantajı fiyat çıtasının oldukça düşük olmasıdır. Diğer popüler altcoinlere göre oldukça düşük bir fiyatı vardır. Kısa vade içinde yüksek miktarlarda kar sunamaz.

Erişilebilirlik açısından da geridedir çünkü sadece başta binance olmak üzere 3 farklı kripto para borsasında listelenmektedir. Fiyat oynaklığına sahip olan altcoinin her an takip altında tutulması gerekir. Bu kapsamda sürekli olarak alım satım yapılması tercih edilmektedir.

Alien Worlds Coin Geleceği

Alien Worlds coin geleceği birçok ünlü analiste göre parlak görünüyor. 2021 yılının ilk yarısının bitiminde coin değer kaybetse dahi 2021 yılının ikinci yarısında 0.78 dolar bandının üzerine tekrar yükseleceği öngörülüyor. Popülerleşmesi ile birlikte talep hacmi de yükselecek olan coinin 2022 yılında 2021 yılına göre daha çok yükseleceğini aktarıyorlar. 2022 yılının başında 1 dolarlık fiyat değerinin de aşılacağı düşünülüyor.

Alien Worlds Coin İşlevleri

Alien Worlds coin islevleri özellikle oyuncular için çok önemlidir. Örneğin oyun içinde dijital öge satın almak için ödeme aracı olarak kullanılabilir. Alien Worlds coin kripto para borsalarında alınır ve satılır dolayısıyla yatırıma dahil olmayı sağlar.

Ayrıca diğer kripto para birimlerini elde etmek için takas olarak da kullanılabilir. Bunların yanında NFT yani oyun içinde kullanılabilir dijital öğeler, elmaslar, karakter yükseltici objeler gibi itemler yapabilmek için kullanılan yazılımların ve uygulamaları satın alınmasında rahatlıkla kullanılabilir.

Son olarak da bu oyuna bağlı olan ve bu oyunun içinden geçilerek gidilebilen 6 farklı gezegende yönetime dahil olmak için oy kullanma hakkı sağlar.

Yorum Yap

Yorum Yap