• ALTIN (TL/GR)
  442,38
  % 0,18
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4534
  % -0,18
 • € EURO
  9,0194
  % -0,45
 • £ POUND
  10,1926
  % 0,04
 • ¥ YUAN
  1,1522
  % -0,06
 • РУБ RUBLE
  0,1012
  % -0,13
 • BITCOIN/TL
  258602,278
  % -5,79
 • BIST 100
  1.558,60
  % -0,41

Adana Ek İş İlanları

Adana Ek İş İlanları

Günümüzde gerek eşleri dolayısıyla gerekse çocuklarının küçüklüğü yüzünden çalışamayan bayanlar sayısı fazladır. Bu duruma maruz kalan kişilerse, evden iş yaparak kazanç elde etmek isterler. İnternet üzerinden, sosyal medya hesaplarından evde yapabilecekleri iş ilanlarına göz gezdirirler.

Bayanların yanında erkekler de gelirlerini katlamak için, çalışma saatleri dışında ek iş arayışına girmektedirler. Adana ek iş ilanları sayfaları sürekli takip altına alınmaktadır. Kişiler kendi becerilerine göre, yapabilme durumlarına göre, uygun işlere başvurularını yapmaktadırlar. Çalışan kişiler de çalışmayan kişiler de bu siteleri ziyaret ederek iş imkanlarından yararlanmak istemektedirler.

Her Yaşa Uygun Evde İş

Her yaş ve meslek grubundan insanın ilgi odağı haline gelen Adana’da eve iş veren firmalar, yoğun talep görmektedir. Çoğu firma, parça başı ücret denilen ( ne kadar ürün yaparsan o kadar ücret alırsın ) sistemiyle çalışmaktadır. İşin yoruculuğuna, zorluk derecesine göre ürünlerin fiyatının farklılık arz ettiği görülmektedir.

Adana’da evde yapılabilecek işler konusuna örnek verecek olursak; evde kına paketleme işleri, anahtarlık yapımı işleri, priz, kalem gibi küçük aletlerin montaj işleri, yaz aylarının artan iş gücü olan düğün davetiyesi katlama işleri gibi birçok iş kolunu sayabiliriz. Her yaştan insanın rahatlıkla yapabileceği kapasitede ve kolaylıkta olan bu işlerle kişiler, parça başına ücret almaktadır. Ne kadar ürün yaparlarsa gelirleri o kadar artacaktır.

Evde yapılan bu işler aynı zamanda günümüzün home ofis anlayışına da benzerlik göstermektedir. Bir araya toplanan kişiler ekip oluşturarak, evlerini ofis, iş yeri gibi bir havaya sokmaktadırlar. Hem eğlenerek hem de evde çalışmanın verdiği rahatlıkla kişiler, evde yapılabilecek ek işlere rağbet göstermektedir.

Patron Sensin

Evde iş yapan bayanlar, patron baskısı altında olmazlar. Yapabilecekleri kadar ürün alıp, ürünlerini rahatlıkla tamamladıkları için iş stresi yaşamazlar. Ayrıca kişi ne kadar fazla yaparsa, o kadar fazla kazanacağını bildiği için daha büyük gayret sarf etmektedir. Kısacası evde iş yaparken, patron sen olursun. Çalışma saatini, mola saatini, yapacağın işin miktarını sen belirlersin. Ve bunun verdiği rahatlıkla işini daha titiz ve düzenli yaparsın. Hem kazanıp aileye destek olmak, hem de evde boşa geçen zamanı değerlendirmek için tercih edilebilecek ek gelir kapısıdır.